Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Nokta Elektrik Aydınlatma Sayın Mehmet Volkan ÇOBAN ile söyleşi


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2019 - 225.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-08-29 10:05:59 eklenmiş ve 206 kez görüntülenmiştir.

Sizi tanıyabilir miyiz? Kısaca kendinizden bahseder misiniz? İş deneyimlerinizi öğrenmek ve okurlarımıza aktarmak adına tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 

Herkese merhabalar. Ben Mehmet Volkan Çoban, sizlere kısaca firmamızdan bahsetmek istiyorum. 1946 yılından bu zamana üç kuşaktır Karaköy Elektrik piyasasında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 2000 yılından bu yana ağabeyim Miraç Yasin Çoban ile kurmuş olduğumuz Nokta Elektrik Ltd. Şti. Bünyesinde ithalat, ihracat, toptan satış ve perakende mağazacılık konsepti ile geleneksel değerlerden taviz vermeden girişimci, yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısını misyon edinerek sürdürmekteyiz. 

“Geleneksel değerlerden taviz vermeden girişimci, yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısını misyon edinerek hizmetlerimize devam etmekteyiz. ”
 
 

Firmanız ve firmanızın faaliyet alanları ve geleceğe yönelik hedefleri hakkında bilgi verir misiniz?  

Firmamız faaliyet alanlarını belirlerken, dönemin şartlarını ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını birinci derecede dikkate alıp çözümler üretmektedir. 

 
 
Uzun yıllardır sektörde olan biri olarak, geçmişten günümüze Elektrik Sektörünün gelişimini nasıl değerlendiriyorsunuz? 

Sektörümüzün en önemli ihtiyacının, imalat bilinci oluşmuş olduğunu kabul ederek tasarım, estetik ve markalaşma konusunda ciddi atılımlar yapılıp, departmanlar oluşturulup, tasarımı ve üretimi bize ait ürünleri ihraç etmenin, sektördeki herkesin birinci derecede vazifesi olduğunu düşünüyorum.

 

Sektörümüzde yeni girmiş olan yada sektörümüze yatırım yapmak isteyen girişimci arkadaşlarımıza tavsiyeleriniz nelerdir? 

Sektörümüze yeni girmek isteyen girişimci arkadaşlara naçizane tavsiyem, her geçen gün artan ticari rekabet ortamında, ekip çalışmasının gücüne inanarak ve takım halinde hareket edip, her gün üstüne koyarak yapılan işi ciddiye almalarıdır. 
 
 

Sayın Mehmet Volkan Çoban bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz. Son olarak eklemek istediğiniz bir şeyler var mı? 

Türkiye’de özellikle üretim yapıp bunun yanı sıra ticari faaliyetler içerisinde bulunup istihdam oluşturan tüm insanlara teşekkür eder bol bereketli kazançlar dilerim.    

ETİKETLER :
Diğer RÖPORTAJLAR haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ