Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Çalışıyormuş gibi çekin, halk inanıyor

İstanbul’u yalanlarıyla teslim alan CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun mazbatayı almasının üzerinden 56 koca gün geçmesine rağmen halkın önüne sunabileceği tek bir projesi bile yok.
Bu haber 2019-08-17 09:29:45 eklenmiş ve 449 kez görüntülenmiştir.

56 gündür İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığıgörevini yürüten CHP’li Ekrem İmamoğluAK Partidöneminde bitme aşamasına gelen projeler üzerinden ucuz şovlara imza atıyor. İstanbul’un birçok sorununa acil çözüm üreteceğini iddia eden İmamoğlu’nun her biri nihayetlendirilmek üzere olan prestij eserler üzerinden imaj düzeltmeye çalışması dikkatlerden kaçmıyor. Kameraları peşine takarak AK Parti’nin eserlerini inceleyen İmamoğlu, hazıra konduğu projeleri sahiplenmeye çalışıyor. Şu ana kadar icraat namına sadece AK Parti’nin yaptığı projelere bakmakla yetinen İmamoğlu’nun aymaz tavrı kendisine oy verenlerde derin bir hayal kırıklığı meydana getiriyor.

İcraat yok şov var

Kampanya sürecinde ‘İstanbul’un kaybedecek tek bir dakikası yok’ diyerek şov yapan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatayı alır almaz uzun bir tatile çıkmasının ayıbını AK Parti’nin projelerini sahiplenerek kapatmaya çalışıyor. Seçim öncesinde onlarca projeyle halkın karşısına çıkan ve söylediği yalanlarla koca bir şehri esir alan CHP’li İmamoğlu vaad ettikleri yerine AK Parti’nin temelini attığı eserlere bakmakla yetiniyor. Tatil bittikten sonra uzunca bir sürede festivallerde boy gösteren İmamoğlu, AK Parti’nin eserlerini inceleyerek günlerini geçiriyor. 6 Ağustos’ta Kabataş’ta devam eden metro, tramvay, finüküler ve vapur birleştirme istasyonu çalışmalarını ziyaret etti. 8 Ağustos tarihinde ise AK Parti’nin İstanbul’a kazandırmak üzere olduğu en büyük prestij projelerden biri olan Kemerburgaz Atık Yakma ve Enerji Üretim Tesisi’ni gezdi.

 

 

Yeniakit

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ