Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Sırrı bilenlerin sırlı ölümü

Trump, Clinton gibi nüfuzlu isimlerin yakın dostu kız çocuklarını kullanarak fuhuş ağı kurmaktan Jeffrey Epstein’ın hapishanedeki şüpheli ölümü Clinton’ın sırlarını bilenlerin yaşadığı akıbeti hatırlattı.
Bu haber 2019-08-16 09:24:25 eklenmiş ve 348 kez görüntülenmiştir.

Küçük yaşta kız çocuklarını zengin ve itibarlı dostlarına satan ABD’li milyarder Jeffrey Epstein’ın hapishanedeki ani ölümü, gündemde olan çocuk istismarı iddialarını kuvvetlendirdi. Donald Trump ve Bill Clinton gibi ABD başkanları ile yakın ilişkileri ile dikkat çeken Epstein’ın, fuhuş şebekesinin odağında olması ve hücresinde kontrol altındayken ölmesi, özellikle Clinton’a yakınlığı ile dikkat çeken isimlerin ölümünü hatırlattı.

İddiaların odağındaki isim epstein!

ABD makamlarının “İntihar” diyerek üzerini kapatmayı tercih ettiği olay, Jeffrey Epstein’ın çocuk istismarı davasına ilişkin önceden gizli tutulan 2 bin mahkeme dosyasının halka açılmasından hemen sonraki gün gerçekleşti. Dosyalarda, Bill Clinton’ın, Epstein’ın çocuk istismarı adasında verdiği özel partiye de değiniliyordu. Clinton, Epstein’ın özel uçağında en az 27 seyahat gerçekleştirdi. Bu uçuşların büyük çoğunluğunda reşit olmayan kızlar bulunuyordu.

Küçük yaşta kız çocuklarını zengin ve itibarlı dostlarına satan ABD’li milyarder Jeffrey Epstein


Epstein’in şüpheli ölümü

CBS Las Vegas isimli haber sitesinin, 2016 yılında yayımladığı ve Bill ve Hillary Clinton’a yakınlığı ile dikkat çeken 37 kişilik listede yer alan isimlerin “ani” ölümleri Clinton ailesi üzerindeki şüpheleri arttırıyor. Ölümlerin çocuğun kayıtlarta intihar olarak geçmesi ise dikkat çekiyor. O isimlerden biri Mary Mahoney. Eski bir Beyaz Saray stajyeri olduğu belirtilen Mahoney’in ölümü Beyaz Saray’da yaşadığı cinsel taciz hikayesini halka açık olarak anlatacağını bildirmesinden hemen sonra gerçekleşti. Mahoney, 1997 yılının Temmuz ayında Georgetown’daki bir kahve dükkânında öldürüldü.

Clinton’a yakınlığı ile dikkat çeken ve şüpheli şekilde ölen isimlerin bazıları şu şekilde;

Savcılarla anlaşacakken!

Ticaret Bakanı ve eski DNC başkanı Ron Brown’ın uçak kazası sonucu çarpmanın etkisiyle öldüğü açıklandı. Soruşturmaya yakın bir patolog, Brown’ın kafatasının tepesinde, kurşun yarasını andıran bir delik olduğunu belirtti. Ölümünden önce bir süredir sorgulanan Brown, halka açık olarak savcılarla anlaşmaya sıcak baktığını söylemişti. Uçaktaki insanların geri kalanı da Brown ile birlikte öldü. Birkaç gün sonra, hava trafik kontrol görevlisi de intihar etti.

Ticaret Bakanı ve eski DNC başkanı Ron Brown


Taciz iddiasının ardından öldü

Bill Clinton’ın bağış kampanyalarında görev alan Ed Willey, 1993’te kasım ayında öldü. Başına aldığı kurşun yarasıyla öldüğü belirtilen Willey’in ölümü kayıtlara intihar olarak geçti. Willey’in ölümü, eşi Kathleen Willey’nin oval ofiste Bill Clinton tarafından elle tacize uğradığını iddia ettiği gün öldü.

Clinyon hakkında dosya hazırlıyordu

Clinton’ın Little Rock’taki valiliğe ait emniyet timinin müdürü olan Jerry Parks, şehrin hemen dışında, ıssız bir kavşakta aracına ateş açılması sonucu öldü. Oğlu, Parks’ın öldürülmeden önce Clinton hakkında bir evrak dosyası hazırladığını söyledi. İddialara göre Parks, Clinton’ı dosyalardaki bilgileri ifşa etmekle tehdit etmişti. Ölümünden hemen sonra, evindeki dosyalar gizemli şekilde kayboldu. James Bunch da kayıtlara göre silahla intihar etti. Bunch’ın, içinde Texas ve Arkansas’da fuhuş ziyaretleri yapan nüfuzlu kişilerin isimlerinin yazdığı bir “Kara Defter” sahibi olduğu rapor edildi.

 

 

tamamı için www.dirilispostasi.com adresini ziyaret ediniz

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ