Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Kaos tetikçileri başaramadı

Çevresinde oluşturulmaya çalışılan terör kuşatmasına karşı mücadelesini sürdürürken, Batı’nın bütün tehditlerine ve kur manipülasyonlarına maruz kalan Türkiye’nin, algı operasyonlarıyla ekonomisine vurulmak istenen darbe geri püskürtüldü.
Bu haber 2019-08-09 09:17:39 eklenmiş ve 190 kez görüntülenmiştir.

“Herkes dolara yatırım yapsın!”

FETÖ’cü hainlerden firari Emre Uslu da ABD’nin Türkiye’ye karşı yaptırımları sırasında, “Erdoğan, Trump’ın elini bile öpse dolar 7 lira olacak”, “Rusya’yı satsa bile dolar 7 lira olacak”, “Herkes dolara yatırım yapsın” şeklinde vatan hainliğinin itirafını gösterecek şekilde paylaşımlarda bulundu.

Türkiye’nin S-400 alamayacağını da iddia ederken, sapık iddialaşmaya varan paylaşımlarda bulunan, Başkan Erdoğan ve Türkiye’ye yönelik çirkef sözler sarf eden hain Uslu ve onun gibi düşünen kaos tetikçilerinin oynamak istedikleri oyun, Türk Lirası’nın değer kazanmasıyla bertaraf edilmiş oldu.

Türkiye’nin ekonomisi ve istikrarına yönelik saldırılar, sadece darbeci hainler, emperyalist güçler ve onların içerideki işbirlikçileriyle kalmadı dünyanın önde gelen medya organları da algı operasyonlarına katıldı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’nin siyasi, sosyal ve ekonomik alanda büyük atılımları hedef alınarak, manipülatif haberlerle sekteye uğratılmak istendi.

TL, daha da değerlenecek

Şark kurnazlarının tüm algı operasyonları ve karalama kampanyalarına rağmen Türk ekonomisi, hükümetin attığı kararlı adımlar, alınan önlemler ve devreye sokulan planlamalar ile yukarı doğru bir ivme yakaladı.

Bunun sonucu olarak da, tüm art niyetli çaba ve saldırılarına rağmen dolar 4 ayın en düşük seviyesi olarak dün 5,47’leri gördü. Yine Türk Lirası euro karşısında da değer kazanmaya devam etti. Euro dün 6,16 seviyelerine kadar geriledi. Analistler doların daha da düşeceğini belirtirken, ekonomide yaşanan olumlu gelişmeler karşısında kaos tetikçileri büyük bir sessizliğe gömüldü.

 

Dirilişpostası

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ