Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bin 128 akademisyen devleti katliam yapmakla suçladı

PKK/KCK terör örgütünün eş başkanı Bese Hozat istedi, 20 gün sonra bin 128 akademisyen devleti katliam yapmakla suçladı. Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan’ın da bulunduğu sekiz üye devleti katliam yapmakla suçlayan PKK/KCK terör örgütü bildirisine açıkça destek verdi..
Bu haber 2019-07-27 09:28:33 eklenmiş ve 175 kez görüntülenmiştir.

BESE HOZAT İSTEDİ, BİN 128 AKADEMİSYEN DEVLETİ KATLİAM YAPMAKLA SUÇLADI
Sabah Gazetesi Özel Haberler Şefi , Anayasa Mahkemesi Başkanı 'ın da bulunduğu sekiz üye maalesef devleti katliam yapmakla suçlayan / terör örgütü bildirisine açıkça destek verdiğini söyledi.

Kenan Kıran,  2015 tarihinde  Ceylanpınar ilçesinde PKK terör örgütü tarafından iki polisimizin evlerinde enselerinden vurularak şehit edilerek Çözüm Süreci'nin bozulduğunu hatırlattı.

Kıran, PKK terör örgütü birçok sokak ve mahallenin girişine hendekler kazmaya başladığını,  2015 tarihinde PKK/KCK terör örgütünün eş başkanı Bese Hozat'ın 'Aydın ve demokratik çevreler öz yönetimlere sahip çıksın' dediğini anımsattı.

Kenan Kıran, "Bese Hozat'ın bu çıkışının ardından 11 Ocak 2016 tarihinde aralarında CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu'nun da bulunduğu bin 128 kişi devleti katliam yapmakla suçladı" ifadelerini kullandı..

 


PKK/KCK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN EŞ BAŞKANI BESE HOZAT ÇAĞRIDA BULUNDU
"PKK terör örgütü birçok sokak ve mahallenin girişine hendekler kazmaya başladı. Devlet çukur kazanlara karşı operasyona başlayınca PKK terörü arttı. 7 Ağustos 2015 tarihinde 'ın  ilçesinde mücadele başlandı. 10 Ağustos 2015 tarihinde PKK/KCK terör örgütü Silopi, Cizre ve Nusaybin'de özyönetimler ilan etti. PKK/KCK terör örgütünün eş başkanı Bese Hozat, 22 Aralık 2015 tarihinde 'Aydın ve demokratik çevreler özyönetimlere sahip çıksın' dedi."

BİN 128 AKADEMİSYEN DEVLETİ KATLİAM YAPMAKLA SUÇLADI
"Bese Hozat'ın bu çıkışının ardından  2016 tarihinde aralarında CHP 'nun da bulunduğu bin 128 kişi devleti katliam yapmakla suçladı. Devlet; PKK terör örgütüyle mücadele ederken, 'Bölgede kasıtlı ve planlı kıyım' yapıldığı iddia edildi. Bildiride; katliam yapıldığı iddia edilen yerlerde, müzakere koşullarının hazırlanması ve devleti şiddete son verilmesi istendi. İngilizce bildiride ise, PKK terör örgütü Kürt siyasi hareketinin lideri olarak tanımlandı ve Kürdistan illerinde katliam yapıldığı öne sürüldü.".

DEVLETİ KATLİAM YAPMAKLA SUÇLAYANLAR ANAYASA MAHKEMESİ TARAFINDAN KORUNDU
"Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan'ın da bulunduğu sekiz üye maalesef devleti katliam yapmakla suçlayan PKK/KCK terör örgütü bildirisine açıkça destek verdi. Bu karar eleştirilecektir, kamuoyunda tartışılacaktır. Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkelerinde devleti katliam yapmakla suçlayan akademisyenler ve gazeteciler direkt gözaltına alınırken, devleti katliam yapmakla suçlayanlar Anayasa Mahkemesi tarafından korundu."

 

yazının devamı için www.takvim.com.tr

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ