Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Heniye: Tel Aviv'i vurabilecek füzelerimiz var

Hamas lideri İsmail Heniye, “Yüzyılın Anlaşması” olarak nitelenen şeyi tanımayacaklarını belirterek İsrail’e gözdağı verdi.
Bu haber 2019-07-22 08:49:12 eklenmiş ve 285 kez görüntülenmiştir.

Video konferans yoluyla Türk gazetecilerin sorularını cevaplayan Heniye, “İzzeddin Kassam Tugayları teknolojik bağlamda gelişmiş füzeler üretti." dedi.

Türk Arap Medya Derneği ile Filistin İletişim ve Medya Derneğinin ortaklaşa düzenlediği toplantıda, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, video konferans yoluyla gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıda, Hamas Sözcüsü Sami Ebu Zuhri de yer aldı. Türk medyasıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Heniyye, konuşmasına Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a selam ve saygısını ileterek başladı.

"Tel Aviv ve ötesini vuracak füzelerimiz var"

Filistin direnişinin 100 yıldır kendini her alanda yenileyerek geliştiğini söyleyen Hamas lideri İsmail Heniyye, “İşgal altında olmamıza, birçok istihbarat örgütünün karşımızda olmasına rağmen ümmet içindeki birçok uzmanımızla çalışıyoruz. İzzeddin Kassam Tugayları teknolojik bağlamda gelişmiş füzeler üretti. Şu an elimizde Tel-Aviv ve ötesindeki şehirleri vuracak kapasitede gelişmiş füzelerimiz var” dedi.

 

 

Yeniakit

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ