Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Medya görevini yaptı, sıra YSK’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP heyetinin İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı ile gece vakti adliyede buluşarak hukuka müdahale görüntüleriyle ilgili konuştu
Bu haber 2019-06-15 09:49:57 eklenmiş ve 243 kez görüntülenmiştir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan'a gidişi öncesinde İstanbul'da Atatürk Havalimanı'nda basın toplantısı düzenledi. Basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını da yanıtlayan Erdoğan'ın sözlerinden satırbaşları şöyle:
 (Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu ortak yayını) Görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız ön hazırlıkları gayet iyi bir şekilde yaptılar. Tartışmanın moderatörünü belirlemede her iki görevli arkadaşlar müşterek bir çalışma yaparak ismi belirlediler. Kim istiyorsa rahatlıkla yayın yapma imkanını yakalayacak. Sadece Türkiye'de İstanbul bunu izlemeyecek, tüm Türkiye'nin bu müzakereyi, tartışmayı inşallah izleme imkanı olacak. Çünkü İstanbul adeta 81 vilayetin özeti. Sivas'tan Sivaslı bile İstanbul'daki hemşehrisini arayıp inanıyorum ki onunla bu müzakereyi konuşacak. Tokatlı Tokatlıyı, Giresunlu, Trabzonlu hepsi... İstanbul gibi dünyanın örnek bir şehrini en ideal hangi yönetici yönetebilir bunu bizzat müzakereden sonra çok daha net, güzel değerlendirme fırsatını halkımız bulacak.

 

 (CHP heyetinin İl Seçim Kurulu Başkanı ile adliyede buluşma görüntüleri) Artık bununla ilgili sizler medya olarak görevinizi yaptınız. En isabetli kararı da verecek olan YSK'dır. Artık kim kiminle el ele kol kola dolaşıyor, bunları da bütün görsel medyada yayınladınız. Yazılı medyada da yayınlandı. Benim ilgi alanım olsa diyeceğim ki "Şunu yaptım, yaparım." Ama benim ilgi alanım YSK'dır. Sizler de medya olarak her şeyi yaptınız. Ben inanıyorum ki YSK da gerekli adımı atacaktır.

 

Kaynak:Sabah

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ