Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Türkiye'yi daha büyük bir hale getirmeye devam edeceğiz

Adalet Bakanı Gül, "Merkez milletin kalbidir, merkez milletin yanıdır. Milletle beraber Türkiye'yi daha büyük bir hale getirmeye inşallah devam edeceğiz." dedi.
Bu haber 2019-05-29 09:13:19 eklenmiş ve 329 kez görüntülenmiştir.

Cihannüma Derneği Ankara Temsilciliğinin sahur buluşması programında konuşan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ramazan ayında dost meclisinde buluşmanın kendileri için çok büyük bir anlama sahip olduğunu söyledi. 

Yeryüzünün iyi, doğru, güzel ve adil olması için çalışan bir kadro olarak bir araya geldiklerinin altını çizen Gül, "Hepimizin gençlik yıllarında bu ülke için bir hayali vardı. Bu ülke için, bu millet için, ümmet için ve insanlık coğrafyası için bir hayali vardı. Sadece bu ülkenin değil, bütün insanlık aleminin barış ve huzurla dolu olması, bizim en büyük temennimizdi ve bütün hayatımızın, siyasetimizin merkezinde de bütün insanlığın mutluluğu, bütün insanlığın barışı vardı. Yine siyasetimizin merkezinde bizim tasavvurumuzda yine aynı ruh vardır." ifadelerini kullandı.

"Eğer bütün insanlık huzurda değilse, barışta değilse, hiç kimse barış ve huzurda değildir." diyen Gül, şöyle devam etti:

"İşte bu manayla siyaset yapmaya devam eden bir kadroyuz. Bugünlere kolay gelinmedi. Bugünlere, 'Yeni bir dünya kurulması lazım, haksızlığın karşısında, zulmün karşısında yeni bir dünya ancak bu coğrafyanın, insanının kurtuluşudur' diyen rahmetli Erbakan Hoca'nın bir hayali vardır ve bu hayalini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tek tek gerçekleştirerek yola devam ettik. Elbette daha yapacak çok işimiz var, daha yapılması gereken, atılması gereken çok önemli adımlar var. Her şeyi yapmış değiliz, eksiklerimiz, hatalarımız var. Bunları da telafi etmek boynumuzun borcu, bu millete olan en büyük vefa borcumuzdur."

 

AA

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ