Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

81 ilimize ve 512 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, "Biz hükümet olarak her zaman hizmet dedik, millet dedik. Bu anlayışla 81 ilimize ve 512 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık." dedi.
Bu haber 2019-05-29 09:09:16 eklenmiş ve 863 kez görüntülenmiştir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Biz hükümet olarak her zaman hizmet dedik, millet dedik. Milletimizin çıkarları ve huzuru her şeyin önünde anlayışıyla hareket ettik. Bu anlayışla 81 ilimize ve 512 yerleşim birimimize doğal gazı ulaştırdık." dedi.

Bakan Dönmez, Keskin ilçesinde 2 Haziran'da yenilenecek belediye başkanlığı seçimi kapsamında geldiği ilçede belediyeyi ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra esnafı ziyaret eden Dönmez, iftar çadırında vatandaşlarla orucunu açtı ve iftarın ardından Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti.

Dönmez, Hacı Taşan'a ve nice halk ozanına ilham olmuş Keskin'in bugün de Türkiye'ye ilham olmaya devam ettiğini söyledi.

Keskinlilerin yüce gönüllerinin Türkiye'de hayranlıkta da bilindiğini ve kendileri için Keskin'in İstanbul'dan, Ankara'dan hiçbir farkının olmadığını ifade eden Dönmez, şöyle konuştu:

"Büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlarımız hangi hizmeti alıyorsa biz de Keskin'e aynı hizmeti getirmeye kararlıyız. Keskin'i seviyor, Keskin'e hizmeti daha da güçlü şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Malumunuz 31 Mart yerel seçimleri bazı il ve ilçelerde yapılan hukuksuzluklar ve usulsüzlükler nedeniyle yenilenmektedir. İstanbul'da yapılan usulsüzlükler artık mızrak çuvala sığmıyor cinsinden. Nereden tutarsanız elinizde kalıyor. Yine Keskin'de de kısıtlı seçmene oy kullandırıldığı için Yüksek Seçim Kurulu hukuksuzluğu tespit ettiğinden seçimin yenilenmesine karar verdi. İnşallah 2 Haziran'da belediye bayramını, ardından da Ramazan Bayramı'nı birlikte kutlayacağız. İnanıyorum ki oylarınızı gönül belediyeciliğinden ve AK Parti belediyeciliğinden kullanarak Keskin'imizi daha da ileriye taşıyacağız. Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik AK Parti'nin işidir, belediyecilik bizim işimizdir. Belediyecilik yaptığı işi gönülden yapan, herkesi kucaklayan, hiçbir ayrım yapmayan AK Partili gönül erlerinin işidir. Belediyeciliğin referansı AK Parti'dir. Şimdi sıra Keskin'de. Keskin'de icraat, yatırım, iş, aş, istihdam dönemi inşallah başlayacak."

Bakan Dönmez, üç beş belediye kazanmak için HDP ile işbirliği yapıp milliyetçi geçinenler, oy çalarak milletin iradesini gasbetmek isteyenlerin kim olduğunu vatandaşların çok iyi bildiğini dile getirdi.

 

AA

ETİKETLER :
Diğer ENERJİ haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ