Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Erse Kablo, ‘‘Dönemsel Değerlendirme Toplantısı”nda Biraraya Geldi


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 222sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-05-27 11:15:39 eklenmiş ve 269 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’nin İkinci 500 Sanayi Kuruluşu ve Elektrik & Elektronik İhracat Onur Listesi’nde  yükselerek ilerleyen zayıf akım kablo üretiminde sektörün liderlerinden Erse Kablo, “Dönemsel Değerlendirme Toplantısı”nı merkez ofisinin Ervital salonunda gerçekleştirdi. 2018 yılı faaliyetlerinin ve 2019 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda; Erse Üst Yönetim Kurulu, Yurtiçi Satış, İhracat, Pazarlama, Satın Alma, Ar-Ge, Üretim, Planlama, Kalite, Entegre Yönetim Sistemleri, Bilgi Teknolojileri, Mali İşler, İnsan Kaynakları, Lojistik ve Bakım Onarım Departman Yöneticileri ile biraraya geldi. 

Erse değerlendirme toplantısında Departman Yöneticileri, oluşturulan hedeflerin, hazırlanılan raporların, gerçekleştirilen inovatif çalışmaların, yaratılması hedeflenen pozitif katma değerlerin yakın takipçisi olduğunu vurguladı. Bu anlamda, hedeflere ulaşmak için, ekipçe aynı yöne bakarak ilerlenileceğinin altı çizildi. Erse Kablo’nun Ar-Ge, Kalite, Bilgi Teknolojileri, Satın Alma, Lojistik ve EYS Departmanlarındaki ileriyi hedefleyen yapılanmaları da gündeme alındı.

Erse Kablo, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla çözüm ortakları için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer almayı hedefliyor. Bunun için değerli iş ortakları için daha iyi hizmet vermek için aldığı kararlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İhracat Başarı Ödülü’nü alan Erse Kablo Üst Yönetimi, “Birlikte Daha İleriye” felsefesiyle beraber, 2018-2019 yılı istikrarlı başarı grafiği için, değerli iş ortaklarına ve ekibine teşekkürlerini sundu.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ