Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik- Uyum Elektrik ile Yeni Kolay Bağlantı Grup Priz Rİ-TECH ve Yeni Anahtar Serisi RİTA için Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Mutlusan Elektrik Adana bayimiz, Uyum Elektrik’in öncülüğünde, Mutlusan Akademi toplantıları adı altındaki davetiyle Adana Hilton Otel’de gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek oldu. Davete katılan misafirler hem Mutlusan ailesine yeni katılan ürünler hakkındaki bilgilendirmeden memnun kaldılar, hem de keyifli vakit geçirmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 222sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-05-27 11:06:43 eklenmiş ve 230 kez görüntülenmiştir.

Mutlusan Elektrik bayisi, Uyum Elektrik öncülüğünde, Adana Hilton Otel’de düzenlenen toplantıda, Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin kolay bağlantı grup priz Ri-tech ve Yeni Anahtar Serimiz Rita hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru ve cevaplarla toplantı devam etti.

 

Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, katılımcılara yaptığı konuşmada, 1983 yılında kurulan Mutlusan Elektrik’in gelişim süreci, bugünkü iş akışı ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. 81 ilde var olan Bayilikler, 85 den fazla ülkeye yapılan ihracat rakamları ve şirketin son yıllarda göstermiş olduğu yenilikçi ve rekabetçi çalışmalar hakkında detayları katılımcılarla paylaşarak, tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.

Bölge Temsilcisi Erdem Çınak ve Uyum Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ile birlikte Uyum Elektrik Satış ve Pazarlama ekibinde bulunan arkadaşlarımız da tüm misafirlerle yakından ilgilenerek ürünler hakkındaki soruları tek tek cevapladılar.

Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerini detaylı inceleme imkanı buldular. Yeni grup priz Ri-tech’ in ergonomik tasarımı ile kolay bağlantılı, anahtarlı çocuk korumalı, şok gerilim korumalı, usb çıkışlı özelliği ve askı aparatlı özelliği ile oldukça beğeni ve ilgi uyandırdı.

Uyum Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Polat toplantıda bir konuşma yaparak Mutlusan Elektrik’e ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Uyum Elektrik ekibinize teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.

 

Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz tüm katılımcılara teşekkür ederek, Uyum Elektrik ile yapılan etkinliğin ardından, Mutlusan ekibi Akademi toplantılarına tüm Türkiye’de devam ediyor olacağını belirtti.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ