Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan Elektrik, Erzurumlu iş ortaklarıyla bir araya geldi


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Nisan 2019 - 221.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-04-29 15:46:16 eklenmiş ve 518 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’nin son yıllardaki en önemli projeleri arasında yer alan İstanbul Havalimanı’nın aydınlatma kontrolünü üstlenen Günsan Elektrik, anahtar priz ve alçak gerilim ekipmanları alanındaki geniş ürün portföyüyle Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Günsan, son olarak İkitelli Şehir Hastanesi’nde 90 bine yakın ürünüyle yer aldı. 

 

Gayrimenkul alanındaki çalışmalarına hız veren Günsan, anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün portföyüyle kamu projesi ve prestijli konut projelerinde yer almaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı Projesine dahil olan ve 2019 yılında bu alandaki çalışmalarına ağırlık veren Günsan’ın, son olarak İkitelli Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 90 bin Visage ürünü kullanıldı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki konut ve inşaat projelerinde ürünlerinin yer aldığı belirten Günsan Satış Direktörü Vedat Yazar, İkitelli Şehir Hastanesi’nin yanı sıra, farklı projeler için de araştırma ve görüşmeler yaptıklarına dikkat çekerek, referans proje çalışmalarıyla iç pazardaki paylarını koruyacaklarını söyledi. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ