Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Türk Prysmian Kablo yetkilileri Dubai Middle East Electricity Fuarı’ndaydı

Dünyanın en önemli güç ve enerji fuarlarından biri olan Dubai Middle East Electricity Fuarı 5-7 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Prysmian Group’un katılım gösterdiği fuarda Türk Prysmian Kablo; elektrik, elektronik, aydınlatma ve enerji alanlarında uzman firmalarla bir araya geldi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Nisan 2019 - 221.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-04-29 15:28:27 eklenmiş ve 250 kez görüntülenmiştir.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian, 5-7 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı’ndaydı. Prysmian Group’un katılımcı olarak yer aldığı Dubai Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleşen fuarda, Türk Prysmian yetkilileri, iş ortaklarını ziyaret ederek güncel çalışmaları yerinde takip etti ve “Dikkat! Her Solar (PV) Kablo Aynı Değildir…” ismi ile verdikleri seminerde doğru kablo seçimi hakkında katılımcılara bilgiler verdi.


Türk Prysmian Kablo deneyimlerini paylaştı

“Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu ile çalışmalarını sürdüren Türk Prysmian CEO’su Erkan Aydoğdu, “Dünyanın en önemli güç ve enerji fuarlarından biri olan Dubai Middle East Electricity Fuarı’nda, uluslararası platformda ve Ortadoğu pazarında yer alan markalar ile bir araya geldik. Deneyimlerimizi Prysmian Group’dan aldığımız destek ile birlikte katılımcılara aktardık. “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonumuz kapsamında enerji sektörünün, Türkiye’de çok daha iyi bir noktaya gelmesi amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımızdan bahsettik. Yer aldığımız prestijli projeler ile ilgili bilgiler verdik ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ettik” dedi.


Üst düzey yöneticiler ile bir araya gelindi

Fuara katılan Türk Prysmian yetkilileri, Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarını katılımcılar ile paylaştı. Türk Prysmian Kablo Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tamer Yavuztürk fuar ile ilgili şunları söyledi; “Elektrik, elektronik, aydınlatma ve enerji alanlarında dünya çapında öne çıkan markalar ile bir araya geldiğimiz fuarda iş ortaklarımızı ziyaret etme şansı yakaladık. Prysmian Group içerisinde öne çıkmamızı sağlayan başarılı çalışmalarımızı anlattık ve ilişkilerimizi güçlendirdik” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ