Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Başkan Erdoğan HDP’li vekile yol gösterdi: Defol git


Bu haber 2019-03-06 09:01:41 eklenmiş ve 544 kez görüntülenmiştir.

Seçim çalışmalarına sürat kesmeden tüm hızıyla devam eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, günü İstanbul’un Esenyurt ilçesinde noktaladı.

SEZAİ TEMELLİ’YE YOL GÖSTERDİ

Cumhuriyet Meydanı’nda Esenyurt halkına hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı’nın hedefinde Kandil’in siyasi ayağı HDP vardı. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde oy kullanacak seçmeni, CHP’ye vereceği oyların HDP’ye gideceği yönünde ikaz eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP’lilerin CHP tarafından meclise sokulduğunu anımsattı. Meydandaki vatandaşlara HDP’li sözde eş başkan ve milletvekillerinin PKK terör örgütünden övgü dolu sözlerle bahsettiği videoları izleten Erdoğan, HDP’li Sezai Temelli’nin skandal ifadelerine tepki gösterdi. Temelli için, ‘Kürt bile değil’ değerlendirmesini yapan Erdoğan, ‘Kuzey Irak’ta Kürdistan bölgesi var defol git oraya’ şeklinde ifadeler kullanarak tepki gösterdi.

KARDEŞ KAVGASI İSTEYENLERE TAVİZ YOK!

İstanbul’un CHP’li eski, kötü günlere geri döndürülmemesi gerektiğini bizatihi vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenyurtlulara seslenerek buna müsaade etmeyeceklerinin altını çizdi. Bunun için de 31 Mart yerel seçimlerine kadar daha çok çalışacaklarını söyleyen Erdoğan, tempoyu daha da artıracaklarını kaydetti. 31 Mart’ta sandığa giderek oy kullanacaklarını dile getiren Erdoğan, bölücülere, kardeş kavgası isteyenlere izin ve fırsat vermeyeceklerini vurguladı.

KÜRTLERİN HAKKINI BİZ SAVUNDUK

HDP’nin millete ihanet ettiğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, HDP’nin Kandil’in partisi olduğuna işaret ederek Kürtlerin temsilcisi olmadıkları konusunda, seçmenlere uyarıda bulundu. Kürtlerin haklarını kendilerinin savunduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, ırk ayrımı yapmadıklarının altını çizdi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ