Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Fehmi Koru'dan Tepki Çekecek FETÖ Çıkışı!

Fehmi Koru katıldığı bir televizyon programında FETÖ'ye yönelik tepki çekecek açıklamalarda bulundu. Örgütün 17-25 Aralık darbe girişimini görmezden gelen Koru, sadece 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ ile yolunu ayıranların üstüne gidilmemesi gerektiğini savundu.
Bu haber 2019-01-31 12:42:20 eklenmiş ve 1140 kez görüntülenmiştir.

TV5’te Çağlar Cilara ile Gündemdekiler programına konuk olan Fehmi Koru FETÖ'yle ilgili tepki çekecek açıklamalar yaptı.


Koru, bazı insanların FETÖ’ye “iyi işler yapmak isteyen bir grup” olarak gördüğünü savunarak yargılanmamaları gerektiğini söyledi.


Koru programda, “15 Temmuz hain bir darbeydi sorumlularından hesap sorulmalı ama insanlar sadece hizmet hareketi ve iyi işler yapmak isteyen bir grup olarak görmüş ve o tarihten sonra yolunu ayırmışsa artık o insanların üzerine fazla gidilmemesi lazım” ifadelerini kullandı.


Nedim Şener'e tepki

Fehmi Koru’nun sözlerine gazeteci Nedim Şener sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi. Şener, “Elebaşı dahil pişman olmamışken, hala TSK’da 15 bin, yargıda bin kripto elemanı varken. Hala kötülük için plan yapıyorken bu yaklaşımla FETÖ’yle mücadele çok zor. Başka ne kötülük yapmasını bekliyor acaba” ifadelerini kullandı.

 

www.yeniakit.com.tr


ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ