Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Yaşam Alanlarınıza Ayrıcalık Katın Günsan Dekorasyonunuza Özgün Şıklık Vadediyor

Değişen hayatlara ve ihtiyaçlara sadeleşme akımıyla birlikte doğal dokular ve kişiselleştirilmiş ürünler cevap veriyor. Son yıllarda dekorasyonda trend olan sadelik ve doğa temasını 2019 yılında da görmeye devam edeceğiz. Anahtar ve priz sektöründe farklı tasarımlarıyla öne çıkan Günsan, trendleri takip edenlere ve yaşam alanlarına ayrıcalık katmak isteyenlere Eqona Noble serisini öneriyor.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, OCAK - 218. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-01-30 16:41:14 eklenmiş ve 969 kez görüntülenmiştir.

Ev dekorasyonda her detay oldukça mekan ayrı bir hava katıyor. Perdeden, halıya; koltuktan sehpaya kadar tüm unsurların birbiriyle uyumu yaşam alanlarının tarzını belirliyor. Yaşam alanlarında kullanılan anahtar ve prizler de dekorasyona şıklık katacak önemli detaylardan biri. 

Dekorasyonunuza uygun materyali seçebilirsiniz 

Yenilikçi ve hayat kolaylaştırıcı ürünleriyle dekorasyonda fark yaratan Günsan, Eqona Noble serisiyle evinize şık bir ayrıcalık katıyor. Cam, ahşap, metal olmak üzere farklı malzemelerle tasarlanan seri, birbirinden farklı renk ve materyaliyle de her tarzdan eve alternatif ve şık çözümler sunuyor.

Mermer malzemeyle üretilen Eqona Corean, camın sadeliği ve zarafetini yansıtan Eqona Glass, metal şıklığı arayanlara özel Eqona Inox ve ahşaptan vazgeçemeyenlere özel Eqona Natural bu serinin başlıca modelleri olarak göze çarpıyor. Eqona Metallic alt serisi ise; gümüş, füme, metalik bej, metalik siyah, mocha ve metalik beyaz renk seçenekleriyle dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak. 


ETİKETLER : sektörel - GÜNSAN
Diğer SEKTÖREL haberleri
10:11 - Vefat Haberi
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ