Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Atalar Elektrik Sayın Ruchan Atalar İle Söyleşi


Bu haber Teknik Elektrik Postası, OCAK - 218. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-01-30 15:22:15 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir.

Firmanız ve firmanızın faaliyet alanları hakkında bizlere bilgi verir misiniz? 


Atalar Elektrik 1988 yılında İstanbul Karaköy de kurulmuş olup 3000 m2 kapalı alanda hizmet veren, sektörün en eski firmalarından biridir. Atalar Elektrik elektrik sektöründe uzun yıllar edindiği deneyim ve birikimle, pazarlama satış konusunda uzmanlaşmış bir ekiple elektrik malzemeleri ve aydınlatma sektörünün her alanında birçok yerli ve yabancı markaların satışını yapmaktadır. 


Atalar Elektrik birikim ve tecrübelerini üretim alanında da 1998 yılında Gecem Aydınlatma A.Ş. olarak aydınlatma armatürlerinin üretimine başlamıştır. Bununla beraber sektörün lideri olan markaların pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

 

Ayrıca; VİKO By Panasonic, Öznur Kablo, Mutlusan, Audio, Gecem, Schneider  gibi başlıca markaların bayiliklerini yapmaktayız. 


Atalar Elektrik olarak geleceğe yönelik hedefleriniz hakkında bilgi verir misiniz?


Atalar Elektrik ailesi olarak amacımız, Türk Ekonomisine katma değer sağlamak, üretmek, istihdam sağlamak ve ticaretimizi ikinci –üçüncü nesillere aktarmaktır. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla daha iyi bir Türkiye için çalışmak, çalışanlarımızla birlikte yarınlarımıza daha iyi bir gelecek bırakmaktır. 


Sektörümüzde yeni girmiş olan yada sektörümüze yatırım yapmak isteyen girişimci arkadaşlarımıza tavsiyeleriniz nelerdir?


Sektörümüze yatırım yapacak girişimciler için en öneli tavsiyem; dürüst olmak, çok çalışmak üretmek, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini paylaşarak sorumluluk sahibi kalifiye eleman yetiştirmeleri olacaktır. 


Sayın Ruchan ATALAR bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz. Son olarak eklemek istediğiniz bir şeyler var mı? 


Teveccüh edip röportajımızı okuyan esnaf kardeşlerimize ve değerli  tüm okurlarınıza teşekkür ediyor hayırlı, bereketli  işler diliyorum. 


ETİKETLER : RÖPORTAJLAR - ATALAR
Diğer RÖPORTAJLAR haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ