Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Kılıçdaroğlu'nun 'Gezi' Provokasyonu Sürüyor! Terörü savundu

Yeni bir Gezi kalkışmasının fitilini ateşlemek isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabından skandal bir paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Gezi direnişi, onurlu ve barışçıl bir demokrasi hareketidir" dedi.
Bu haber 2018-12-24 09:20:25 eklenmiş ve 666 kez görüntülenmiştir.

Türkiye etrafına örülmeye çalışılan ateş çemberini yarmak için uğraşırken içerden de karanlık odaklar Gezi benzeri yeni bir karışıklığın fitilini ateşlemek istiyor. Kılıçtaroğlu'nun ise gezi provokasyonu sürüyor.

Türkiye'nin yaklaşık 100 milyar dolar zarar ettiği gezi olayları için CHP Genel Başkanı Kılıçtaroğlu, "Gezi direnişi, doğru olmayan bilgilerle ucuz siyasetine malzeme edilemeyecek kadar onurlu ve barışçıl bir demokrasi hareketi" olduğunu belirtti.

Terörü savundu

CHP lideri Kılıçtaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamasında, Türkiye'nin kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı dilden çok yorulduğunu belirtti.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zat ısrarla Gezi direnişini terörize etmeye çalışıyor. Gezi direnişi, doğru olmayan bilgilerle ucuz siyasetine malzeme edilemeyecek kadar onurlu ve barışçıl bir demokrasi hareketidir."

 

www.yeniakit.com.tr

ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer 3 SAYFA HABERLERİ haberleri
08:45 -
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 222
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ