Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Şahan Gökbakar'dan Tepki Çeken 'Portakal' Tweeti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, insanları sokağa davet eden Fox TV sunucusu Fatih Portakal'a ilişkin sözlerinin ardından "komedyen" Şahan Gökbakar'dan dikkat çeken paylaşım geldi. Gökbakar, bir portakal fotoğrafı paylaşarak "Keşke ülkemizde daha fazla portakal yetiştirilebilse" dedi. Gökbakar'ın tepki çeken tweeti Portakal'a üstü kapalı destek şeklinde yorumlandı.
Bu haber 2018-12-18 09:20:16 eklenmiş ve 442 kez görüntülenmiştir.

Dün Konya'da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bay Kemal sokağa çağırıyor. Birileri çıkmış, portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil, haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni. Bu milletle dalga geçilmez. Öyle buldun ekranı, ekrandan bu milleti sokağa çağırmak... Sokağa mı çağırıyorsun? İşte buyur. Bu ülkede benim milletimin onuruyla oynanmaz. Hesabı ağır olur." ifadelerini kullanmıştı.

.

Kaos çıkarmak isteyen Portakal'a ilk destek

Erdoğan'ın bu sözlerinin ardından halkı kötü gösterdiği gerekçesiyle ağır eleştirler alan "Recep İvedik" filmleriyle ünlenen Şahan Gökbakar'dan insanları sokağa davet ederek kaos çıkarmak isteyen Portakal'a 'üstü kapalı' destek geldi.

Gökbakar: "Portakalın faydaları saymakla bitmez"

Sosyal medya hesabından portakal fotoğrafı paylaşan Şahan Gökbakar, "Portakalın faydaları saymakla bitmez…Özellikle su soğuk günlerde bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir ve vücudumuzu mikroplara karşı korur. Zengin bir vitamin kaynağıdır…Keşke ülkemizde daha fazla portakal yetiştirilebilse… Not: Ferda Anil Yarkin in şarkısını küçükken "ah neredeysen he portakal, bunaldım hatta he portakal" diye söylerdim o aklıma geldi" diye yazdı.

www.yeniakit.com.tr

ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 222
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ