Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Diyarbakır Bayileri, Multitek Fabrikasını Ziyaret Etti


Bu haber Teknik Elektrik Postası, KASIM - 216. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-11-29 12:40:38 eklenmiş ve 962 kez görüntülenmiştir.

Diyarbakır, Mardin, Bingöl ve Batman’dan gelen değerli elektrik şirketi temsilcileri, Dostdoğru Elektrik sahibi Sayın Şerif Düstdoğru ve bölge müdürümüz Sayın Ramazan Çavuşoğlu önderliğinde 12-13 Ekim tarihinde Multitek fabrikada bir araya geldi. Diyarbakır ve çevre illerden gelen yaklaşık 70 misafirimiz ile çok keyifli iki gün geçirdik!

Sancaktepe’de bulunan üretim tesislerimizin ve Ar-Ge Merkezimizin 4 grup halinde gezilmesi sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Demirkol açılış̧̧̧̧̧ konuşması yaptı. Yapılan tanıtımda firmamızın geçmişten bugüne tarihi, firmanın araştırma, geliştirme ve sürekli yenilikçi faaliyetlere verdiği önem, sektördeki yenilikler ve akıllı ev teknolojilerinin yakın geleceği anlatıldı. Ar-Ge müdürümüz Sayın Şenol Göktaş̧̧ sektörde ilk ve tek yerli üretim olan IP interkom ürünlerimizi ve onun üstün özelliklerini bayilerimize tanıttı. Gerek görsel olarak gerekse teknik özellikleri itibariyle çok büyük beğeni ile karşılandı. Fabrika müdürümüz Sayın Hasan Çelebi analog interkom ürün gamımızda ki son gelişmeleri ve yeni Multibus ürünümüz olan 7” ekranlı, dokunmatik butonlu MB-73 modelimizi misafirlerimize tanıttı.

İlk günümüzü değerli misafirlerimizle Beylerbeyi Misina restoranda aksam yemeğimizi yiyerek ve eğlenerek tamamladık. Gece konaklamanın ardından, cumartesi günü Beylerbeyi’nden kalkan teknemiz ile İstanbul’un en güzel yeri Boğaz’ın tadını çıkarttık. Misafirlerimizi tekrar görüşmek dileklerimizle Sabiha Gökçen Havalimanı’na yolcu ettik. 

Davetimizi kırmayıp bizleri ziyarete gelen, cuma ve cumartesi günlerini bize ayırıp firmamızı, ürünlerimizi, bizleri tanımaya çalışan ve bol hoş̧̧̧ sohbet ile geçen bu güzel buluşma için Diyarbakır’dan gelen bütün misafirlerimize tekrar teşekkür ederiz. 


ETİKETLER : sektörel - MULTİTEK
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ