Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Radius Serisiyle Dekorasyon Yenilikçi Yaklaşım Kişiselleştirme Ve Tasarım Odaklı

Hayatın hızla değişen dinamikleriyle beraber dekorasyonun her alanında tasarımlar da gelişim gösteriyor. Sadeleşen tasarım anlayışı, hayatımıza yeni bir boyut kazandırırken özgün zevklerin de odak noktası oluyor. Günsan’ın estetiği ön plana alan kişiselleştirme ve tasarım odaklı Radius serisi, minimalist hatlarıyla yaşam alanlarına farklı bir hava katıyor.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, EYLÜL 2018 - 214. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-10-08 09:41:34 eklenmiş ve 621 kez görüntülenmiştir.

Katma değerli ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan, ilhamını hayatın her alanındaki yumuşak hatlar ve günümüz teknoloji trendlerinden aldığı Radius serisiyle estetik ve sadeliği tasarımında birleştiriyor. Yaşam alanlarını yenilikçi bir yaklaşımla buluşturan seri, 8 mm kenar inceliğindeki düz yüzeyi ve yuvarlak hatları ile tarz sahibi mekânların vazgeçilmezi olmaya aday. Seri; Radius, Radius Elements ve Radius Design’dan oluşuyor.


Doğadan ilham alıyor 

Dekorasyona yeni bir soluk getirmek amacıyla doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Radius Elements ile doğa, mekânlara yansıyor ve doğaya dokunma hissi gerçek bir hal alıyor. 


Standart malzemeler yerine taş, ahşap, metal ve pleksiden oluşan Radius Elements serisinde, ezber bozan bir yaklaşımla anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. 500’den fazla seçeneğe sahip bu yeni seride, gerçek malzeme şık ve doğal tasarımla birleşerek ulaşılabilir hale geliyor. 


Özgün tasarımlarıyla ayrıcalıklı bir dünya sunuyor 

Günsan’ın özel üretim ürün grubu Radius Design’da ise, ürün seçenekleri hayaller ile sınırlı. Kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunan Radius Design ile hatıra bir örtüyü, şık bir deri parçasını veya hayal edilen tüm güzellikleri yaşam alanlarına uygulamak mümkün.


Aynı zamanda bakmaktan keyif alınan ya da kullanıcının tasarladığı bir görseli, hayran olunan bir sporcu ya da oyuncu resmini hatta özlem duyulan memleket resimlerini, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlama ve üretim sonrası dekorasyona yansıtma imkânı da bulunuyor. Uygulama Android ve IOS / RadiusApp üzerinden indirilebiliyor. 


ETİKETLER : sektörel - GÜNSAN
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 220
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ