Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Kemal'den Ümidi Kesen CHP'liler Kaçmaya Başladı! Bomba İsimler...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu koruyamayacağını anlayan Akif Hamzaçebi, Aykut Erdoğdu, Canan Kaftancıoğlu, Engin Altay gibi isimler, belediye başkanlığı için çalışmalara başladı.
Bu haber 2018-09-05 12:19:09 eklenmiş ve 572 kez görüntülenmiştir.

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerel seçimden sonra partinin başında kalamayacağını düşünen çok sayıda milletvekili, belediye başkan adayı olmak için sıraya girdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Genel Sekreter Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Grup Başkanvekili Engin Altay ve partinin etkili isimlerinden Gürsel Tekin nabız yoklamaya başladı.

KAFTANCIOĞLU DA VAR!

Tekin'in büyükşehir dışında Kadıköy için de adının geçtiği kaydedildi. Engin Altay'ın ise büyükşehir için çalışmalara başladığı, ikinci alternatif olarak Bakırköy adaylığını düşündüğü belirtildi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun ise Beşiktaş'tan aday olmak için bastırdığı öğrenildi. Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise bir kez daha Şişli'den aday olmak için genel merkezde kulis çalışmalarına hız verdi.

www.yeniakit.com.tr/
 

ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ