Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Multitek Ip Interkom Sistemleri Ailesi Genişliyor!


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2018 - 213. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-08-27 18:04:19 eklenmiş ve 1043 kez görüntülenmiştir.

Sektördeki ilk ve tek IP interkom üreticisi olan Multitek, ürün gamı ve çeşitliliğini artırıp, kullanıcılarına yeni çözümler sunmaya devam ediyor.


IP interkom sistemleri üretimine üç yıl önce Android işletim sistemi ve 5 farklı tipte daire monitörü ile başlayan Multitek, yeni geliştirdiği Linux işletim sistemi kullanan monitörlerini kullanıcılarının beğenisine sundu.


Linux IP interkom sistemi özellikle fiyat odaklı, akıllı ev özelliği gerektirmeyen taleplere cevap vermek için geliştirildi. Linux tabanlı yeni nesil IP interkom serisi, ergonomik tasarımı, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hayatınızı kolaylaştırmaya hazır. Ek bir altyapı gereksinimi olmadan sınırsız sayıda daireyi birbirine bağlayın ve teknolojinin keyfini çıkarın.


Multitek Android IP interkom sistemleri ile farklı protokollere sahip akıllı ev sistemlerini gerek 7” veya 10” kullanıcı dostu arayüzü olan daire monitörlerinizden, gerekse ev dışından akıllı cep telefonlarınız ile kontrol etme imkanı tanımaktadır.


Kullanıcılarımıza her türlü çeşitliliği ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilmek için Ar-Ge Merkezimizde hiç durmadan geliştirmeler yapıyor, geniş ürün yelpazemizi incelemek için siz değerli Multitek kullanıcılarını en yakın bayimize veya satış temsilciliklerimize bekliyoruz.


ETİKETLER : sektörel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 220
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ