Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel’den Eşli̇ Japonya Gezi̇si

“Makel Şirketler Grubu, kampanya sonucu katılmaya hak kazanan iş ortakları ile birlikte macera dolu bir Japonya seyahati yaşadı.”
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2018 - 213. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-08-27 15:46:47 eklenmiş ve 809 kez görüntülenmiştir.

Gezilecek yerleri açısından ziyaretçilerine pek çok zengin içerik sunan, tarihi  ve gelenekleri ile dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden biri olan Asya’nın gözdesi Japonya’ya gezi düzenleyen Makel Şirketler Grubu, iş ortaklarını  eşli olarak ağırlamanın mutluluğunu yaşadı.

3-8 Temmuz tarihlerinde düzenlenen geziye katılım gösteren Makel iş ortakları, Tokyo ve Kyoto şehirlerinde her yeri farklı güzelliklerle dolu, doğa ve tarih ile bütünleşen yapıları gezme ve yakından inceleme fırsatı yakaladılar.

İlk gün gerçekleştirilen uçuşun ardından Tokyo’ya varan misafirler  şehir turundan sonra akşam yemeği için rotasını The Oven’a çevirdi.  

Ertesi gün sabah kahvaltısından sonra Harajuku, Meiji Jingu Shrine, Omotesando, Shibuya’ ya geçildi. Birbirinden görkemli ve tapınakları ile turistlerin ilgi odağı olan Asakusa Kannon Tapınağı gezisi ile günü tamamlayan misafirler akşam yemeğini Old Man’s Un Shiodome ‘da hep birlikte aldılar.

Japonya’nın en yüksek dağı olarak bilinen ve muazzam görüntüsü ile ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken Fuji Dağ’ına giden misafirlerimiz eşsiz manzaranın tadını çıkardılar. Buradan Owakudani Tepesine Teleferik ile çıkan misafirler, Hakone Gölü’nü tekne turu ile gezdiler.

Doğan Güneşin Ülkesi olarak tanımlanan Japonya Seyahatinin son gününde ise Kinkaku-ji ve Nijo Kalesi ziyaret edildi. Öğle yemeğinin ardından Kyoto’nun doğusunda bulunan yapısı ve mimarisi ile ziyaretçileri hayran bırakan Kiyomizu Tapınağı gezildi. Anı ölümsüzleştirmek için çekilen fotoğraf karesi ile Japonya seyahati unutulmazlar arasına eklendi.


ETİKETLER : sektörel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 220
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ