Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

CHP Sandviç Parasını Ödemeyince İcra Geldi!

CHP İzmir İl Başkanlığının, 2007 genel seçimlerinde, sandıkta görevli partililer için İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Grand Plaza Gıda-Turizm A.Ş’den 130 bin liralık sandviç aldığı, bunların parasının ödenmediği için icra memurlarının devreye girdiği öğrenildi.
Bu haber 2018-07-07 09:58:00 eklenmiş ve 232 kez görüntülenmiştir.

Gelecek yerel seçimlerde aday yapılmayacağı konuşulan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, 24 Haziran seçimlerinin ‘’Cumhuriyet Halk Partisi’nde acil bir değişimi zorunlu hale getirdiği’’ yönündeki açıklaması, kentte parti içinde yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.


Kocaoğlu’na en büyük tepkiyi gösteren CHP Milletvekili Tacettin Bayır’la Kocaoğlu arasında ise sandviç krizi yatıyor. CHP İzmir İl Başkanlığı, 2007 genel seçimlerinde, sandıkta görevli partililer için İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Grand Plaza Gıda-Turizm A.Ş’den 130 bin liralık sandviç aldı.


Alınan sandviçlerin paraları 2 il başkan değişmesine rağmen ödenmezken ve şirket para istemezken aradan geçen 4 yıl sonunda, Kocaoğlu ile yıldızı barışmayan Tacettin Bayır’ın 2011’de İzmir İl Başkanı olması ile belediye İl Başkanlığı’ndan para istedi. Kocaoğlu’nun yönettiği Belediye şirketinin avukatı, icra memuru ve polislerle il binasına geldi. Star'dan Muammer Başkan'ın haberine göre, Bayır İcra memurlarını basınla tehdit ederek durdurdu.

yeniakit.com.tr

ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ