Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

PKK'dan Abdullah Öcalan Oyunu!

Terör örgütü PKK, Suriye'nin kuzeyinde çoğunluğun Arap olduğu bölgede teröristbaşı Abdullah Öcalan'ı Arap kılığında gösteren fotoğtafla bölge halkını yanına çekmeye çalışıyor.
Bu haber 2018-06-30 13:54:36 eklenmiş ve 288 kez görüntülenmiştir.

Terör örgütü YPG'nin yeni oyunu deşifre oldu. Suriye'nin kuzeyinde Arapların çoğunlukta olduğu bölgelerde, terör örgütünün lideri Öcalan'ı Arap kılığında gösteren bir fotoğraf ortaya çıktı.


BÖLGEDE GERİLİM ARTINCA ÖCALAN'IN ARAP KILIĞINDAKİ FOTOĞRAFINI ASTILAR


Türk Ordusu'nun Münbiç devriyesine başlamasının ardından özellikle terör örgütü PKK/YPG'nin kontrolündeki bölgelerde huzursuzluk baş gösteriyor. Terör örgütünün bölgede yaşayan Türkmen ve Araplara kötü davrandığı bildiriliyor. Türkiye'nin Münbiç'e yaklaşmasıyla bölgedeki halklar terör örgütünden kurtulmak istediklerini dile getiriyor. Özellikle Araplar ile örgüt arasındaki gerilim artınca teröristler İmralı'da yatan terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'a Arap kıyafetleri giydirdi.


FOTOĞRAFLARI SADDAM'A BENZETİLİYOR


Suriye'nin kuzeyindeki Haseke'de terör örgütü yöneticilerinin toplantılar yaptığı bildiriliyor. Bu toplantılara bölgede yaşayan halkların temsilcilerinin de zorla getiriliyor. Özellikle Araplara yaklaşmak için bu toplantılarda Abdullah Öcalan'ın geleneksel Arap kıyafetleri olan kandura ve başa takılan kefiye giydiği fotoğrafları asılıyor. Ayrıca bölgedeki bazı noktalara yine fotomontaj olduğu iddia edilen aynı fotoğrafların bulunduğu büyük posterler asıldığı ve insanların fotoğrafları ilk gördüğünde Saddam'a benzettiği belirtiliyor.

.

 

 

www.yeniakit.com.tr

ETİKETLER : GÜNCEL
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ