Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Nilson’dan Almanya Çıkartması


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Nisan 2018 - 209. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-04-25 16:34:40 eklenmiş ve 173 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’nin anahtar – priz sektöründe yükselen yıldızı olmaya devam eden NILSON, 18-23 Mart 2018 tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen Light + Building Fuarında göz alıcı standı ile yoğun ilgi gördü.

Kolay bağlantı serileri olan MODA ve ADVANTAGE anahtar – priz serilerinin de tanıtıldığı fuarda, NILSON bir yandan mevcut müşterilerinin ziyaretleri ile ilgilenirken diğer yandan da birçok potansiyel iş birliği yapma adına ikili toplantılar gerçekleştirdi. Yeni serisi ile Tasarımı, güvenliği ve kaliteyi MODA ve ADVANTAGE adı altında  müşterileri buluşturan NILSON, ürünlerini doğrudan Avrupalı ziyaretçilerinin beğenisine sunma fırsatı yakaladı.

İnovatif, özgün ve şık tasarımları ile sektöre yön veren NILSON, ALMAN VDE sertifikalı grup priz modelleri ve darbelere karşı dayanıklı yeni Quantum Sigorta Kutusu ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Dünya üzerinde 40 ülkeye direkt ihracatı bulunan NILSON, tüm dünyada bilinen, prestijli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir , 

Marka bilinirliğini güçlendirmek, yeni pazarlara girmek, var olduğu pazarlarda da mevcut konumunu güçlendirmek için müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıp, müşterilerine en iyi ürünleri sunmaya devam edecektir.


ETİKETLER : sektörel - NİLSON
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Ağustos 2018 - 213. Sayı
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ