Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik-Banaz Acar Elektrik Ve Ercan Aydınlatma Elektrik İle Yeni Ürünlerinin Tanıtım Toplantısını Düzenledi

Mutlusan Elektrik Uşak bayilerimiz, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik’in öncülüğünde, Mutlusan Akademi toplantıları adı altında 11.04.2018, Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek oldu. Davete katılan misafirler hem Mutlusan ailesine yeni katılan ürünler hakkındaki bilgilendirmeden memnun kaldılar, hem de keyifli vakit geçirmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Nisan 2018 - 209. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-04-25 16:31:56 eklenmiş ve 340 kez görüntülenmiştir.

Mutlusan Elektrik bayileri, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik öncülüğünde, Ramada Uşak Hotels’de düzenlenen toplantıda, Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin Yeni Anahtar& Priz Serisi RİTA ve Sigorta Kutusu + Zayıf Akım Kutusu COMFORT hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru ve cevaplarla toplantı devam etti. Kapanış konuşmasını ise Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz yaptı.

Bölge Temsilcisi Selahattin Kuzu’da misafirlerle yakından ilgilenerek ürünler hakkındaki soruları cevapladı.


Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sigorta + Zayıf Akım kutusu COMFORT konusunda 1’li, 1-2’li, 2-4’lü, 6’lı, 9’lu, 12’li, 18’li, 24’lü ve 36’lı tüm seri üzerinde duruldu. Özellikle şık tasarımının yanında camın sağa-sola takılabilmesi, geniş iç hacmi, alçıpan- betopan duvarlara montaj özelliği, sağlam ve kompakt yapısı üzerinde duruldu. Kuvvetli akım ve zayıf akımın, kutuda birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilmesi de çok ilgi gördü.


Banaz Acar Elektrik’ten Sn. Abdullah Acar ve Sn. Mehmet Acar ile Ercan Aydınlatma Elektrik’ten Sn. Ercan Yılmaz ve Sn. İskender Doğan’da ekipleriyle birlikte toplantıda hazır bulundular ve Mutlusan Elektrik ile tüm katılımcılara teşekkür ettiler. Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik ile ekiplerine teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.


Mutlusan Elektrik bayileri, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik ile yapılan etkinliğin ardından, Mutlusan ekibi Akademi toplantılarına tüm Türkiye’de devam ediyor olacağını belirtti.


ETİKETLER : sektörel - mutlusan
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ