Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İbrahim Çağlar’ın hatırası BTM’ de yaşayacak

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) artık "İbrahim Çağlar Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi" olarak hizmetlerine devam edecek.
Bu haber 2018-04-12 14:26:12 eklenmiş ve 436 kez görüntülenmiştir.

İstanbul Ticaret Odası, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve inovasyon üzerine bir ilk olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ne (BTM) geçtiğimiz aralık ayında geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat eden İTO Başkanı Merhum İbrahim Çağlar’ın adını vermeyi kararlaştırdı.

Merhum İbrahim Çağlar’ın, kuruluşunda ve hayata geçirilmesinde büyük emeği olan ve açılışını da bizzat kendisinin gerçekleştirdiği  merkezin adı artık “İbrahim Çağlar Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi” oldu.

 

Merhum İTO Başkanı İbrahim Çağlar, 19 ncu Dönem 56. Meclis Toplantısı Konuşmasıda kendisininde üzülerek belirttiği iftira ve engellemelere rağmen böylesine önemli bir merkezin ülkemize kazandırılmasını sağlamıştır. Konuşmasında; "Henüz gerçekleştirilmemiş olan, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi' nin ihalesine fesat karıştırarak ihaleyi tamamladığımı dedikodularını yaydılar. Hemde daha ilahe gerçekleşmeden. Tamam anladık yalan söylüyorsun, kara çalıyosun da bu kadar da  pes demek lazım" şeklinde birçok iftiraya maruz kaldığını belirtmiştir. Bu kadar iftira ve saldırılara rağmen dik duruşunu bozmadan projelerini bir bir hayata geçiren ve ülkemize milletimize kazandıran Merhum İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ı saygı ve rahmetle anıyoruz. 

 

İbrahim Çağlar, 19 ncu Dönem 56. Meclis Toplantısı Konuşması

Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ