Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Aykut Kocaman'dan Çok Tartışılacak Alper Potuk Pddiası!

Aykut Kocaman ön libero olarak alınıp önce kanatta, kendisi göreve geldikten sonra da ikinci forvette görev yapan milli yıldızı idmanlarda santrfor bölgesinde değerlendiriyor. Alper’e gole dönük çalışmalar yaptırılıyor.
Bu haber 2018-03-27 16:54:32 eklenmiş ve 282 kez görüntülenmiştir.

Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın, Alper Potuk hakkında ilginç planları var. Eskişehirspor’dan ön libero olarak Fenerbahçe’ye gelen, ancak daha sonra kanatta görev yapan Alper Potuk, Kocaman’ın gelişi ile birlikte ikinci forvette oynamaya başladı. Özellikle ligin ilk devresindeki Kasımpaşa maçında Fernandao, Giuliano ve Janssen’in yokluğunda Alper’i forvet oynatan Kocaman, oyuncusunun hücumda çok önemli özellikleri olduğunu düşünüyor.

ALPER Potuk’un çok iyi çalışarak 1-2 yıl içerisinde Türkiye’nin en iyi forveti olabileceğine inanan Kocaman, futbolcusunu bu doğrultuda çalışmalar yapması adına yönlendiriyor. Alper’in oyun zekasının hücum oyuncusu olması için çok uygun olduğunu düşünen Aykut Kocaman bu nedenle antrenmanlarda da milli yıldızı forvet oyuncusu olarak değerlendiriyor. Kocaman, Alper’den özellikle gol vuruşları yapması ve gol sezgisini artırması için çalışmalar yapmasını istiyor. Alper de bu konuda uyum sağlamada sorun yaşamıyor.

www.fanatik.com.tr

ETİKETLER : SPOR
Diğer SPOR haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ