Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Panasonıc, Fıt’18 Fuarı’na Katıldı; Teknolojisiyle Gövde Gösterisi Yaptı…

Yangın algılama ve güvenlik çözümlerinde 30 yılı aşkın deneyimi bulunan güçlü Japon markası PANASONIC, geliştirdiği son teknoloji çözümleri İzmir’de gerçekleştirilen FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda sergiledi. Yerli ve yabancı 152 firmanın katıldığı fuarda PANASONIC ürünleri büyük ilgi çekti.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Mart 2018 - 208. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-03-26 15:37:43 eklenmiş ve 232 kez görüntülenmiştir.

PANASONIC, FIT’18 Fuarı’nda sergilediği profesyonel yangın algılama sistemleri, projektörler, profesyonel monitörler, PLC ürünleri, PBX telefon santralleri, HIT güneş panelleri, CCTV kamera ve network sistemleri ile yıldızlaştı. Endüstriyel teknolojiler alanında yeni nesil çözümleri yakından görmek ve işlerine uygulamak isteyen toplam 20 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda PANASONIC, yangın algılama sisteminde en yeni ürün grubu olan adresli kablosuz dedektörleri ve yüksek koruma sınıflı ürünlerini de gözler önüne serdi.  Fuarda, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok sektörde en ileri teknolojiler ile üretilen çözümler yer alırken, PANASONIC tarafından geliştirilen profesyonel yangın algılama sistemleri, alanında fark yaratarak yoğun ilgi topladı. Ayrıca markanın ürünlerinin farklı sektörlerin stantlarında da görülmesi dikkat çekti.

FIT’18 Fuarı’na katılımları ile ilgili konuşan Panasonic Eco Solutions Türkiye Yangın Alarm Sistemleri Satış Sorumlusu Yiğit Genç “PANASONIC olarak, endüstriyel tesisler ve nitelikli projeler için son kullanıcılar ile iletişime geçmeye büyük önem veriyoruz. İlk hedefimiz ise geniş ürün gamımız ve farklı alanlarda sunabildiğimiz özel çözümlerle yeni projeler geliştirmek. Ayrıca böyle fuarlar sayesinde bölgesel bazlı yeni bayiler ile tanışma ve iş geliştirme fırsatı da yakalayabiliyoruz.” dedi.

Panasonic Eco Solutions Türkiye Yangın Alarm Sistemleri Ürün Sorumlusu Hakan Polat ise “İzmir bölgesi, sektörel olarak fuarlara ve böyle organizasyonlara ihtiyacı olan bir bölge. Bu fuar, İzmir bölgesinde yaptığımız projeleri tanıtmak, aynı zamanda çevredeki fabrikaların, endüstriyel tesislerin, otellerin son kullanıcıları ve müşterileri ile buluşmak için iyi bir fırsat oldu. FIT’18 Fuarı’nda PANASONIC ürün gamını sergilemek ve gücünü göstermek adına çok farklı ürünlerimizi de sergiledik.” şeklinde konuştu.


ETİKETLER : sektörel - panaconic
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ