Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

KAYSERİ VE GAZİANTEP BAYİLERİ, MULTİTEK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Şubat 2018 - 207. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-02-26 17:58:29 eklenmiş ve 270 kez görüntülenmiştir.

Multitek çok yoğun ve başarılı gecen 2017 senesini yine ayni şekilde iki keyifli ziyaret ile kapadı. Birer hafta arayla Multitek Sancaktepe fabrikasını ziyaret eden Kayseri ve Gaziantep bayileri bu iki günde Multitek ailesini ve ürünlerini tanımanın yanı sıra İstanbul’un da tadını çıkarttı. Gittikçe kalabalıklaşan ve gelenekselleşen Multitek gezilerinin ikisi de 70’den fazla misafirimizin katılımıyla gerçekleşti.

 Kayseri ve çevre illerden elektriğe yön veren lider elektrik şirketi temsilcileri, Multitek Adana Bölge Müdürümüz Sayın Ramazan ÇAVUŞOĞLU ve çok değerli iş ortağımız Şen Elektrik firma sahibi Sayın İsmail TAŞKIN önderliğinde 15-16 Aralık tarihlerinde bir araya geldi. 

2017 yılının son haftasında ise Gaziantep’ten gelen misafirlerimizle birlikteydik. Enerji Elektrik firma sahipleri Sayın Nedim POLAT Ve Bilal KÖSE’nin bu birliktelikteki desteklerinden ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz Her iki buluşmaya da Sancaktepe’de bulunan üretim tesislerimizin 4 grup halinde gezilmesi ile başlandı. Ar&Ge merkezi, SMD, DIP ve montaj alanlarını bulunduran üretim tesisleri, showroom ve depoların gezilmesi sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan DEMİRKOL açılışkonuşması yaptı. Yapılan tanıtımda firmamızın geçmişten bugüne tarihi, firmanın araştırma, geliştirme ve sürekli yenilikçi faaliyetlere verdiği önem, sektördeki yenilikler ve akıllı ev teknolojilerinin yakın geleceği anlatıldı. Ar-Ge müdürümüz Sayın Şenol GÖKTAŞ sektörde ilk ve tek yerli üretim olan IP interkom ürünlerimizi ve onun üstün özelliklerini bayilerimize tanıttı. Gerek görsel olarak gerekse teknik özellikleri itibariyle çok büyük beğeni ile karşılandı. Fabrika Müdürümüz Sayın Hasan ÇELEBİ analog interkom ürün gamımızda ki son gelişmeleri ve yeni Multibus ürünümüz olan 7” dokunmatik ekranlı MBT-70 modelimizi misafirlerimize tanıttı. İlk günümüzü değerli misafirlerimizle Çengelköy Villa Bosphorus restoranda aksam yemeğimizi yiyerek ve eğlenerek tamamladık. Gece konaklamanın ardından, cumartesi günü Beylerbeyi’nden kalkan teknemiz ile İstanbul’un en güzel yeri Boğaz’ın tadını çıkarttık. Misafirlerimizi tekrar görüşmek dileklerimizle Sabiha Gökçen Havalimanı’na yolcu ettik. Davetimizi kırmayıp bizleri ziyarete gelen, cuma ve cumartesi günlerini bize ayırıp firmamızı, ürünlerimizi, bizleri tanımaya çalışan ve bol hoş̧ sohbet ile geçen bu güzel buluşmalar için Kayseri ve Gaziantep’ten gelen bütün misafirlerimize tekrar teşekkür ederiz.


ETİKETLER : sektörel - MULTİTEK
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ