Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MAKEL’DEN RÜYA GİBİ GÜNEY AFRİKA ZİYARETİ


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Şubat 2018 - 207. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-02-26 17:53:59 eklenmiş ve 571 kez görüntülenmiştir.

Yılın her döneminde seyahat edilebilen ve üç başkente sahip olan Güney Afrika’da Makel Şirketler Grubu ana bayilerini ağırladı. Okyanus ve Akdeniz ikliminin hakim olduğu, farklı etnik grupların bir arada yaşadığı, farklı mevsimlerde de ziyaret edebilen bir coğrafyaya sahip olan Güney Afrika için Makel Şirketler Grubu iş ortakları ile birlikte rüya gibi bir beş gün geçirmelerine vesile oldu. Okulların yarı yıl tatiline de denk gelen seyahat, 25-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti.


Güney Afrika gezisinde organize edilen program doğrultusunda gidilmesi gereken yerlerin başında gelen Cape Town’a ziyaret edildi. Eşsiz manzaranın keyfini çıkaran misafirler anı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekildi.


Renkli festivallere ev sahipliği yapan, anı olarak birbirinden renkli hediyelik eşyaları satan, farklı yemek kültürleri ile lezzetler sunan Güney Afrika misafirler tarafından her yönü ile büyük ilgi gördü. Gezi süresinde birbirinden güzel yerlere giden misafirlere Güney Afrika eşsiz anlar yaşattı. 


Eşli düzenlenen seyahat için Makel bayilerine Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan EMSAL eşlik etti. Misafirler Güney Afrika gezisinden memnun kaldıklarını dile getirdi.


ETİKETLER : sektörel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ