Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bursasporlu Taraftarlar Afrin İçin Mevlid Okuttu

Bursasporlu taraftarlar Ulu Cami'de Türk askerinin Afrin'e düzenlediği operasyona destek amacıyla Mevlid-i Şerif okuttu.
Bu haber 2018-01-30 14:38:07 eklenmiş ve 317 kez görüntülenmiştir.

Bursasporlu taraftarlar Ulu Cami'de Türk askerinin Afrin'e düzenlediği operasyona destek amacıyla Mevlid-i Şerif okuttu.

Bursaspor Taraftarlar Birliği, Türk askerinin Afrin'e düzenlediği operasyona destek amacıyla Mevlid-i Şerif okuttu. Akşam namazından sonra Ulu Cami'de, operasyonun zaferle sonuçlandırılması için dualar edildi. Programa taraftarlar ve vatandaşların yanında Bursaspor Başkanı Ali Ay ve İkinci Başkan Ali Ademoğlu da katıldı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Biliyorsunuz taraftarımız Türkiye'ye örnek olmuş taraftar. Bu akşam da yaptılar yapacaklarını. Ben her şeyden önce çok duygulandım ve bir kere daha onlarla gurur duydum. Allah kendilerinden razı olsun. Biz de katıldık dua ettik Mevlid-i Şerifler okundu, dualar okundu, Kur'an-ı Kerim okundu. Tabi bunun amacı ordumuza, askerlerimize bir nebzede olsa moral vermek, onlara dua etmek, onların muzafferiyetini biran evvel sağlamaları için dua etmek. İnşallah eninde sonunda muzaffer olacaklar. Çünkü neticede biz sıcacık yataklarımıza yatıyoruz, ofislerimize sıcak sıcak oturuyoruz ama aşağıda baya bir savaş var. Dualarımızı onlardan esirgemeyelim inşallah bir an evvel işlerini bitirirler, zaferle yurdumuzu dönerler. Çünkü biliyorsunuz bir damarımıza basıldığı takdirde, yurdumuza, vatanımıza bir tehlike oluşturulduğunda hepimiz şehit olmaya hazırız. Bu ecdadımızdan geliyor, bu Kur'an-ı Kerim'den geliyor, bu Peygamberimizden geliyor. Bu yaşta bizler bile şehit olmaya hazırız. Allah ordumuza yardımcı olsun devlet büyüklerimize yardım etsin ve bir an önce bu işi bitirelim" dedi.

Programın sonunda taraftarlar ikramda bulundu.

www.hedefhalk.com

ETİKETLER : SİPOR
Diğer SPOR haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ