Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

ADK Bilişim Perpa’da Johnson Led Aydınlatma Mağazasını Açtı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ocak 2018 - 206. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2018-01-26 17:06:51 eklenmiş ve 588 kez görüntülenmiştir.

ADK Bilişim, Türkiye’de 30 yılı aşkın tecrübesi ve üretici firmaların desteğini arkasına alarak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor. Elektrik, elektronik ve haberleşme alanlarında hizmet vermekte olan bir kuruluş.

Aydınlatma sektöründe ki değişim ve gelişimi yakından takip eden ADK BiLİŞİM, uzun süren araştırmalar sonucunda 70 yıllık güvenilir bir üretici olan SULTANLAR GRUBUN kendi markası olan JONHSON LED ile ortaklığa imza atıldı.

JOHNSON LED’in Türkiye Distribütörü olarak sektörde farklılık yaratmayı amaçlıyor. Üretim fabrikaları Türkiye’de olup en yüksek standarttaki bileşenleri kullanarak ürünlerini oluşturmaktalar. Sunulmuş olan ürünler endüstriyel ve mimari uygulama alanları içi özel olarak tasarlanmış. Ürünlerinde iki özellik ön plana çıkıyor; yüksek performans ve düşük enerji tüketimi.

Enerji tasarrufu konusunda, AC-DIRECT teknolojileri sayesinde ürünlerini elektronik sürücü yardımı olmadan çalışmasına olanak sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde daha güvenli ve daha uzun ömürlü ürünler sunmaktalar. Alternatif olarak sürücülü ürünler de ise kendi ürettikleri sürücüleri ürünlere gömülü olarak dizayn edip farklılık amaçlıyorlar.

Performans konusunda ise son zamanlarda yüksek performans soğutma sistemi olarak tanıdığımız INTERCOOLER teknolojisini kullanarak piyasada bulunan led aydınlatmalara göre %95 ‘e kadar daha soğuk, daha uzun ömürlü ve daha iyi bir performans sunmaktalar.

JOHNSON LED olarak ürünleri 3 yıl süresince garanti altında. Ürünler mevcut teknolojileri sayesinde istenilen ortam ve hava koşullarına rahatlıkla uyum sağlayabilmekte. Kalitesi sebebi ile de bakıma ihtiyaç duymadan uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır.


ETİKETLER : sektörel ADK
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ