Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik, Atech 2017 Fuarı’nda


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2017 - 205. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-12-29 14:43:23 eklenmiş ve 234 kez görüntülenmiştir.

TOKİ-EMLAK KONUT-KİPTAŞ işbirliğiyle Ankara Congresium’da düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’nda Mutlusan Elektrik’te yerini aldı. 4 gün boyunca standında ziyaretçilerini ağırlayan Mutlusan Elektrik başarılı bir fuar geçirdi. 

Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa KAÇMAZ da fuarda bulundu. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Hıdır KAÇMAZ’da dört gün boyunca fuar standında ziyaretçileri ve misafirleriyle görüşme imkânı buldu. Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ve Proje & Kurumsal Satış Müdürü Tolga Palaz ile bölge temsilcileri Erol Şeker, Erkan Kayış, Ergün Gülmez ve Özgür Elmas’da fuar süresince ziyaretçileriyle yakından ilgilendiler. 


Fuarın açılış konuşmasını yapan İçişleri eski Bakanı Sn. Efkan ALA ve Sn. Sebahattin ÖZTÜRK, TOKİ Başkanı Sn. Mehmet Ergün TURAN ve TOKİ yetkilileri ile Sn. İbrahim OFLAZ liderliğinde Emlak Konut GYO yetkilileri Mutlusan Elektrik standını ziyaret etti. Ziyareti sırasında Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hıdır KAÇMAZ ile sohbet ederek, iyi bir fuar geçirilmesini dilediler.


Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren Atech 2017 Fuarı aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan, mevcut pazarı büyütmek ve yeni pazarlara açılmak adına önemli bir fuar oldu. 


Atech 2017 Fuarı’nda, Anahtar Prizden Kablo Kanallarına, Tesisat ve Otomasyon Ürün Gruplarından Aydınlatmaya kadar geniş ürün yelpazesiyle fuarda standını kuran Mutlusan Elektrik de oldukça yoğun ilgi gördü ve çok sayıda ziyaretçi çekerek başarılı bir fuar geçirdi.

ETİKETLER : sektörel MUTLUSAN
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ