Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel A-Tech Fuarına Katıldı

Emlak Konut, Toki ve Kiptaş’ın destekleriyle düzenlenen A-tech Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’na Makel Şirketler Grubu katıldı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2017 - 205. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-12-29 12:56:25 eklenmiş ve 470 kez görüntülenmiştir.

Emlak Konut, Toki ve Kiptaş’ın desteklediği A-Tech Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı Ankara Congresium’da gerçekleşti.   


Makel’de fuar için aylar öncesinden başlayan hazırlıklar son ana kadar devam etti. Stant kurulumu gerçekleştirilen fuarda ürünler yerini alarak A-Tech Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri fuarında ziyaretçileriyle buluşan tüm ürün gruplarının yer aldığı standı ile de göz doldurdu.


Fuar’da açılış konuşmasını İç işleri eski bakanı Efkan ALA yaptı. Açılış konuşmasının ardından stantları gezen Efkan ALA, Makel standını da ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldı. Toki Başkanı Ergun TURAN’nın Toki yetkilileri ile birlikte Makel standını ziyaret ederek ürünlerimizi inceledi. Makel’in yüzde yüz yerli üretimi olan Led Aydınlatma Ürünleri hakkında detaylı bilgi alan Toki Başkanı Ergun TURAN, üretimin tamamen yerli olmasından dolayı memnun olduğunu söyleyerek Makel’i tebrik etti.


Anahtar-Priz, Led Aydınlatma, Şalt Ve Endüstriyel Ürünler, Smarthome Akıllı Ev Sistemleri ürünleri hakkında detaylı bilgi ve tanıtımı yapıldı. Geniş ürün yelpazesi sektörün öncü markası olan Makel, geniş ürün gamı ile yoğun ilgi gördü. Fuarda Makel’i iş ortakları ve müşterileri de yalnız bırakmadı. 

İstikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden, piyasaya yeni ürün sunan ve müşteri memnuniyeti ile adından sıkça bahsettiren Makel, A-Tech Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’nı başarıyla tamamladı.


Katılım gösteren Emlak Konut İç işleri eski Bakanı, Toki Başkanı, Emlak Bankası kontrolörleri, üretimin yüzde yüz yerli olmasından dolayı Makel’den memnun kaldıklarını söyledi. Ana bayiler ve alt bayiler sahip olduğu geniş ürün grubundan dolayı Makel ile çalışmaktan memnun olduklarını dile getirdi.

ETİKETLER : sektörel makel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ