Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Makel Misafirlerini Kutsal Topraklarda Ağırladı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2017 - 205. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-12-29 12:19:16 eklenmiş ve 205 kez görüntülenmiştir.

Makel Şirketler Grubu, kampanya kapsamında düzenlediği Umre Ziyaretini gerçekleştirdi. 

2-9 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen Umre Ziyareti, misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Misafirlerin memnuniyetinin üst seviyede tutulduğu ziyarette otel seçiminden, otobüs organizasyonuna kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düzenlendi.

2 Aralık Cumartesi günü 3,5 saatlik uçuşun ardından Medine’ye ulaşan misafirler otellerine yerleşti. Mescid-i Nebevi’de grup hocaları rehberliğinde Peygamber Efendimizin kabri ziyaret edildi. Sabah namazı eda edildikten sonra Uhud şehitliği, Mescidi Kıbleteyn, Hendek Savaş Bölgesi ve Kuba Mescidi ziyaret edildi. Medine ziyareti tamamlandıktan sonra 5 saat süren yolculuğun ardından misafirler Mekke’ye vardı.

Mekke’ye varışın ardından otellerine yerleşen misafirler belirlenen saatte Kâbe’de tavaf ederek umrelerini tamamladı. Sabah namazını Kâbe’de kılan misafirler hac güzergâhı olan Arafat, Müzdelife, Mina Bölgesi, Sevr Dağı, Nur Dağı, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescid-i ziyaretlerini rehber hocalar eşliğinde gerçekleştirdi.

7 Aralık Perşembe günü akşam 21.00’da Cirane bölgesine gidilerek tekrardan umre yapmak isteyen misafirler umrelerini gerçekleştirdi. 

Sekiz günlük bu kutsal ziyarette umrelerini tamamlayan misafirler memnuniyet ve huzur içinde İstanbul’a döndü. Umre ziyaretine Makel Şirketler Grubu’ndan Satış Müdürü Yakup Avcı, Ege Bölge Temsilcisi Mustafa Güler ve Güneydoğu Anadolu Temsilcisi Bekir Yalgın katılarak ziyaret organizasyonuna destek verdiler. 

ETİKETLER : SEKTÖREL MAKEL
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ