Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Trump Cinsel İstismarla Suçlanıyor!

ABD Başkanı Donald Trump, üç kadın tarafından cinsel istismarla suçlanıyor.
Bu haber 2017-12-12 11:10:51 eklenmiş ve 188 kez görüntülenmiştir.

Jessica Leeds, Samantha Holvey ve Rachel Crooks isimli üç kadınABD Başkanı Donald Trump'ı geçen seneki seçim kampanyası sırasında cinsel istismarla suçlamıştı. Geçen ay Brave New Films isimli bir organizasyon, 16 kadının Trump'ın kendilerini taciz ettiği iddialarına yer verdiği bir belgesel çekmişti. Pazartesi günü aynı organizasyon tarafından düzenlenen basın toplantısında Jessica Leeds, Samantha Holvey ve Rachel Crooks Trump'ın kendilerini "okşayarak, zorla öperek, aşağılayarak" 

Jessica Leeds, Samantha Holvey ve Rachel Crooks isimli üç kadınABD Başkanı Donald Trump'ı geçen seneki seçim kampanyası sırasında cinsel istismarla suçlamıştı. Geçen ay Brave New Films isimli bir organizasyon, 16 kadının Trump'ın kendilerini taciz ettiği iddialarına yer verdiği bir belgesel çekmişti. Pazartesi günü aynı organizasyon tarafından düzenlenen basın toplantısında Jessica Leeds, Samantha Holvey ve Rachel Crooks Trump'ın kendilerini "okşayarak, zorla öperek, aşağılayarak" taciz ettiğini söyledi.

 Geçtiğimiz aylarda Harvey Weinstein'in cinsel taciz suçlamalarının ortaya çıkmasının ardından birçok kişi tacizcilerini ifşa etmeye ve taciz deneyimlerini paylaşmaya başladı. Pazartesi günü NBC habere konuşan Samantha Holvey, Trump'ın kendisini 2006 yılındaki Miss USA güzellik yarışmasında taciz ettiğini söyledi. Holvey, Trump'ın kendisini ve diğer yarışmacıları "sıraya dizdiğini" ve "kendilerine sanki bir et parçasıymış gibi iştahla baktığını" söyledi. Daha sonra gazetecilere konuşan Holvey, "Diğer kongre üyeleri cinsel istismar suçlamaları sebebiyle soruşturulmuştu, bu yüzden Trump'ın da soruşturulması adil olur. Bu taraf seçme değil, maalesef bu durum kadınlara her gün nasıl davranıldığıyla alakalı" dedi.

Şu an 70 yaşında olan Jessica Leeds, 38 yaşındayken bindiği bir uçakta Trump'la yan yana oturduğunu ve Trump'ın kendisini yolculuk esnasında taciz ettiğini söyledi. Açıklamalarla ilgili Leeds, "Trump'ın nasıl bir insan ve nasıl bir sapık olduğunu herkesin bilmesini istiyorum" dedi.

Rachel Crooks, ABD Başkanı'nın Trump Kuleleri'ndeki bir asansör önünde kendisini zorla öptüğünü söyledi. Şok olduğunu ve daha sonrasında kendisini çok kötü hissettiğini söyleyen Crooks, adaletin yerini bulmasını istediğini belirtti.

İddialarla ilgili Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada "Bu tarz yalan iddialar geçen seneki kampanya sırasında da ortaya çıkmıştı fakat Amerikan halkı haklı bir zaferle görüşlerini belirtti" denildi.

ABD Başkanı Donald Trump geçen sene iddiaları yalanlamış ve kendisini suçlayanları mahkemeye vereceğini söylemişti. Konuyla ilgili konuşan Avrupa Birliği ABD temsilcisi Nikki Haley, Trump'ı suçlayan kadınların "seslerinin duyulması gerektiğini" ve başına gelenleri anlatan kadınlarla "gurur duyduğunu" söyledi.
www.haber7.com

ETİKETLER : dünya
Diğer DÜNYA haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ