Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

2m Kablo, V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre Ve Sergisi’nde

Uzman çalışanları, teknolojik üretim hatları, ve gelişime açık organizasyon yapısıyla, alçak gerilim kablo sektörünün lider markası 2M Kablo, geçtiğimiz hafta Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisinde yoğun ilgi ile karşılaştı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Kasım 2017 - 204. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-11-24 16:51:04 eklenmiş ve 257 kez görüntülenmiştir.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tara fından ‘’ Akıllı Şehirler/Güvenli Tesisler ‘’ temasıyla

‘’İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında 4 gün süren Elektrik, Elektronik, Enerji, Aydınlatma gibi ö nemli sektörlerin yer aldığı Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin 5.si gerçekleştirildi. Kongrede ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda akademisyen ve uzman bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaştı.


Kongrenin açılışında, bilimsel eğitimlerin önemine ve teknolojik gelişmelerin kamu yararına kullanılmasına değinildi. Kongre kapsamında aydınlatma, güç ve enerji sistemleri ile yapı elektronik sistemleri konusunda 3 ayrı sempozyum düzenlendi. Endüstri 4.0 toplantısı ve yapılarda elektrik tesisatı ile ilgili önemli oturumlar gerçekleştirildi. 


Türkiye’nin birçok bölgesinden elektrik, elektronik, enerji, otomasyon, aydınlatma alanında çözümler üreten sektörlerinin lider firmaları bir araya geldi. Teknolojik ve Bilimsel gelişmelerin katılımcılar ile buluştuğu etkinlikte, 2M Kablo, sektörlere özel mühendislik çözümleriyle ziyaretçilerini bilgilendirdi. Elektrik-Elektronik mühendisleri, proje firmaları, kamu kuruluşları ve sektör temsilcileri ile kablolar hakkında bilgi alışverişi yapıldı.


Kontrol Kabloları, Enstrümantasyon Kabloları, Koaksiyel Kablolar, Bilgi İletişim Kabloları, BUS Kablolar, Dahili Telefon ve Yangın Alarm Kabloları, Enerji ve Tesisat Kabloları, Gemi ve Yat Kabloları, Ses ve Görüntü Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar gibi ürünleriyle bir çok farklı sektörün ihtiyacını karşılayan 2M Kablo, ziyaretçilerine sektör uygulamalarını ve tecrübelerini aktardı.


2M Kablo Hakkında :

Müşteri odaklı hizmet anlayışına ve sürekli gelişime inanan 2M Kablo, zaman içinde bu yönleriyle tanınmış ve kablo sektöründe kalite, güven, başarı ve ilklerin simgesi olmuştur.

  

2M Kablo, 1993 yılında İstanbul’da kuruldu ve 2012 yılından itibaren Silivri’deki yeni tesislerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2M Kablo yeniliğe ve gelişime açık genç, aktif ve uzman kadrosu ile İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi’nde Yurtiçi Satış ve Pazarlama Merkez Ofisi, Ankara’da Bölge Satış Ofisi, Antalya, Adana, Bursa, İzmir’de satış noktaları ve ayrıca Moskova’da 2005 yılından itibaren bir satış ofisi ve depo ile hizmet vermektedir.


Geniş ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif rol oynayan 2M Kablo, ulusal ve uluslararası standartlara göre ürettiği ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnamelerine ve isteklerine göre de dizayn yapabilmektedir.


ETİKETLER : sektörel 2m Kablo
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ