Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Erse Kablo Yöneticileri ve Yönetici Adayları Liderlik Gelişim Programında

“Lider yolu bilendir, yolda yürüyendir, yolu gösterendir.” John C. Maxwell
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Kasım 2017 - 204. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-11-24 16:44:52 eklenmiş ve 250 kez görüntülenmiştir.

Çalışanlarının motivasyonlarına katkı sağlamak için eğitim ve gelişim programlarına önem     

          veren Erse Kablo, insan odaklı yönetim anlayışı doğrultusunda, motivasyondan iç iletişime kadar birçok alanda örnek uygulamalara imza atmaya devam ediyor. 


Erse Kablo İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından yürütülen “Liderlik Gelişim Programı”, bu yılın nisan ayından başlayıp ekim ayında tamamlandı. Bu programla, Erse yöneticilerinin ve yönetici  tüm iş süreçlerinde daha başarılı sonuçlar almalarını sağlayacak yöntemlerle beraber, gelişimlerini desteklemek ve daha etkin bir performans sergilemeleri hedeflendi.


Eriksson & Associates firması danışmanlarından Fuat Yalçın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, katılımcılarla beraber workshoplar düzenlendi. “Liderlik Gelişim Programı”; yöneticilerin hem kendilerindeki hem de ekiplerindeki potansiyeli açığa çıkarmayı, liderlik ve yöneticilik becerilerini geliştirmeyi, performansı yüksek ekipler oluşturmayı hedefleyen yenilikçi ve yaratıcı bir programdır. 

Bu programla beraber, güçlü ve gelişmesi gereken yanlar açığa çıkarılıp, geribildirim almak ve vermek konusundaki etkililik  arttırılırken, araştırmacı ve geliştirici bir süreç tamamlandı.


Erse Kablo İK Yönetimi, kurum içi eğitimleriyle yöneticilerine ve yönetici adaylarına yenilikleri yakından takip etmesini, ekip çalışmalarına, yeni gelişmelere adapte olmasını destekleyerek iç motivasyona dikkat çekerek, insana verilen değerle farkındalık yaratmaya devam ediyor. 


Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ