Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MAKEL’DEN “DÜNYAYI KURTARAN ADAMLAR”

“Çünkü Makel Bayileri çok az enerji harcayıp çok ışık veren, 20.000 saat uzuuuuun ömürlü, %100 yerli sermaye ile üretilen, zehirli atık içermeyen, doğa dostu Makel LED Aydınlatma Ürünleri’ni satıyor ve kullanıyor. Hem onlar, hem dünya, hem de Türkiye’miz kazanıyor.”
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2017 - 201. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-08-29 11:10:08 eklenmiş ve 341 kez görüntülenmiştir.

LED pazarına hızlı bir giriş yapan Makel, %100 yerli sermaye ile üretilen Led Aydınlatma ürünlerinin satış alanındaki kahramanlarını gün yüzüne çıkarıyor. Makel iş ortaklarının de işbirliği ile başarılı bir kampanyaya imza atan Makel, başta sosyal medya olmak üzere tüm iletişim kanallarında büyük beğeni toplamaya devam ediyor. 

 

“DÜNYAYI KURTARAN ADAM”

 

Makel tesislerinde yüzde yüz yerli üretimle doğa dostu Led aydınlatma ürünlerini bayilerimiz aracılığı ile satış noktalarına ve son tüketicilere ulaştıran Makel, bu kampanya ile led tüketim alışkanlığını yaygınlaştırmayı, dünyamızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi daha az tükettirecek LED ürünlerinin kullanımı sağlamak yoluyla  ile doğaya verdiği desteği sosyal sorumluluk bilinci ile farklı bir reklam konseptinde kullanıcılara anlatmayı hedefledi. 

Makel Led ürünlerini tercih sebebi yaratan unsurların başında lambanın standartlara uygunluğu, güvenliği, ömrü, güç seviyesi, verdiği aydınlık seviyesi, verimlilik, ısınma ile güç düşüşünün az olması, uzun süre kullanımdan sonra parlaklığının düşmemesi, gücü ile orantılı akım harcaması, elektriği kirletmemesi ve ilk açıldığı anda yüksek akım çekmemesi gibi pek çok önemli konu geliyor.

Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ