Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK IP İNTERKOM SİSTEMLERİ AVUSTRALYA PAZARINDA İLGİYLE KARŞILANDI


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2017 - 201. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-08-28 18:15:36 eklenmiş ve 398 kez görüntülenmiştir.

Yurt içi pazarında istikrarlı büyümesine devam eden Multitek, tamamen yerli üreterek, alanında en kaliteli ürünleri Multitek markası adı altında ihraç etme konusunda çalışmalarına hız kazandırdı. Bu doğrultuda, farklı hedef ülkelerde katılım sağlanan uluslararası fuarlarda dünyanın çeşitli yerlerinden gelen ziyaretçiler ürünlere yoğun ilgi gösteriyor. Fuar boyunca ziyaretçilere ürünler hakkında detaylı bilgiler verilirken, firmaların yetkilileri ile buluşma fırsatı, ikili ilişkilerin pekiştirilmesi sağlanıyor ve iş birlikleri yapılıyor.

 

İhracat payını hızla büyütmeye devam eden Multitek bu alanda en son atağını Avustralya pazarına girerek yaptı. Sadece son teknoloji IP İnterkom sistemlerini Avustralya pazarına sunan Multitek, ürünlerinin hem dikey hem de yatay pazardaki konutlar için uygun olduğu görüldü ve övgüyle karşılandı. Hem teknik özelliklerinin pazara uygunluğu hem de fiyatlarının rekabetçi olması sebebiyle Multitek IP Interkom ürünlerine olan ilgi çok fazlaydı.

Multitek sektörün nabzını sürekli ölçerek, piyasanın ihtiyaç duyduğu akıllı ev tabanlı ürünlere AR-GE yatırımı yaparak sektörüne teknoloji, kalite, estetik ve üstün hizmet getirmeye devam etmektedir.

Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ