Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MAKEL’DEN YENİ KAMPANYA SEYAHATİ “ODESSA”

“Türkiye genelinden katılmaya hak kazanan Ana bayi ve Bayileri için unutulmaz bir Odessa seyahati organize eden Makel Şirketler Grubu Temmuz ayında düzenlediği iki Ukrayna organizasyondan da tam not aldı.”
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2017 - 201. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-08-28 18:03:31 eklenmiş ve 312 kez görüntülenmiştir.

17-21 Temmuz tarihlerinde deniz, kum, tarih ve gece hayatı ile Ukrayna’nın turistik şehirleri arasında yer alan Odessa’ya  düzenlenen gezide Makel Bayileri, ilk gün gerçekleştirilen uzun uçuşun ardından panoramik şehir turu için Prymorskyi Bulvarı, şehrin simgesi denilebilecek Potemkin Merdivenleri, Tolstoy Sarayı, sanat ve edebiyat tutkunlarına hitap eden Puşkin Müzesi, Opera binası, Deribasovskaya Caddesi ve Ukrayna’nın en büyük sahil şeridi olan  Arcadia bölgesi gibi şehirde gezip görülmesi gereken pek çok önemli yeri ziyaret etme fırsatı yakaladı.  

Bir gecelik konaklamanın ardından Katakomb turu için hareket alındı. Sonraki durak Makel Bayilerinin konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını görecekleri Shustov Konyak Fabrikası turu oldu. Tur bitiminde akşam yemeği Assol’ Restaurant’ta alındı.

Gezin son durağı Kaynana Köprüsü, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog ve  Deribasovskaya Caddesi oldu. Makel misafirleri Odessa’nın hem tarihi hem de doğal güzelliklerinin tadını çıkardı.

ETİKETLER : sektörel makel_ODESSA
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ