Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MAKEL ŞİRKETLER GRUBU UKRAYNA’NIN BAŞKENTİ KİEV’DE

““Makel Şirketler Grubu, 2017 – 1 kampanya kapsamında katılımda bulunan bayileri ile 16-20 Temmuz tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev şehrine bir seyahat gerçekleştirdi.”
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2017 - 201. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-08-28 17:47:29 eklenmiş ve 326 kez görüntülenmiştir.

16-20 Temmuz tarihlerinde Kiev’e düzenlenen geziye katılım gösteren Makel Bayileri, ilk gün gerçekleştirilen uçuşun ardından panaromik şehir turu yaptılar. Sırasıyla Dnyper Nehri kıyısından Kiev’in kurucuları heykeli, Parlamento, Başbakanlık binalarını ziyaret eden müşteriler ardından tarihi Kiev’in ana meydanından geçip burada bulunan Kardeşlik ve Dostluk Tepesi’nde Kiev’in en eski Podol semtini kuşbakışı görme fırsatı yakaladı. Sonrasında gerçekleştirilen St. Sofia Katedrali’ni ziyaretinden sonra, tarihi Andrevski yokuşunda hediyelik eşya ve yağlı boya tablolar alındı. 

Bir gecelik konaklamanın ardından UNESCO dünya mirasları listesinde yer alan Pecherskaya Lavra Manastırı ve daha sonra sadece mikroskop yardımı ile görülebilecek eserler için  Mikrominyatür Müzesi’ne hareket edildi. Çoğu Guiness Rekorlar Kitabına giren bu eserler misafirlerin ilgisini yakalamayı başardı.

2. Dünya Savaşına ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biri olan 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Avrupa’nın üçüncü büyük nehri olan Dnyper üzerinden Kiev şehrinin panaromik görüntüsü ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirildi.

Makel bayilerinin Kiev gezisi, katılımcıların büyük memnuniyeti ile sona ererken, bayiler bu  tarz kampanyaların moral ve motivasyonu arttırdığını belirttiler.  

ETİKETLER : sektörel makel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ