Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Maduro'dan İsrail'e: "Venezuela Artık Yeter Diyor!"

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Siyonist işgal rejiminin Filistin topraklarında soykırım ve imha politikası izlediğini söyledi. Resmi açıklamaları da eleştiren Maduro, 'Yerin dibine batsın resmi açıklamalarınız' dedi.
Bu haber 2017-08-02 13:52:36 eklenmiş ve 245 kez görüntülenmiştir.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Siyonist işgal rejiminin Filistin'deki katliamları için başta Arap dünyası olmak üzere tüm dünyaya çağrı yaptı. Doğruhaber'de aktardığına göre Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun açıklamaları şöyle:

ARAP HALKLARINA VE LİDERLERİNE ÇAĞRI YAPTI
“Filistin'den Müslüman, Hıristiyan ve farklı dinden ve kültürden insanlar var. Çağrım bölgedeki Arap halkına ve liderlerine; Ne zamana kadar katliama sessiz kalacaksınız? Filistinli kardeşlerinizin katliamını izlemeye devam mı edeceksiniz? Arap halkları ne zaman uyanacak? Ve Arap liderleri. Ne zaman uyanıp Filistin halkının sesine ses vereceksiniz?”

‘ARTIK HAREKETE GEÇMELİSİNİZ'
Yerin dibine batsın resmi açıklamalarınız! Yerin dibine batsın uluslararası protokolünüz! Artık harekete geçmelisiniz. Filistin halkının katillerine cevap vermelisiniz. Durdurmalısınız! Venezuela Devlet Başkanı olarak size sesleniyorum; Yeter artık! Resmi açıklamalarınızdan öteye gidemiyorsunuz, o kadar. Ses tonumdan dolayı kusura bakmayım çok derinden konuşuyorum. İçimde saklı olan acı ve öfke beni bu şekilde konuşturuyor.

‘VENEZUELA ARTIK YETER DİYOR'
Filistin halkına yapılan katliama seyirci kalmak bana acı veriyor. Artık ölümlere alışmışlar. Dünya katliam karşısında kör ve sağır olmuş! Çoğu korkak liderler de resmi bir yazı geçip olaylardan üzüntülerini belirtip kınıyorlar, o kadar. “Saldırıyı lanetliyoruz” sadece bu. “Çok endişe duyuyoruz” bir de bu. Mesele bitiyor onlar için. Yeter be artık yeter! Venezuela artık yeter diyor.”

www.muslimport.com

ETİKETLER : dünya
Diğer DÜNYA haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ