Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Multitek Dubai İntersec Ve Dubai Middle East Electricity Fuarında


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Mayıs 2017 - 198. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-05-31 14:22:25 eklenmiş ve 302 kez görüntülenmiştir.

Ortadoğu fuarlarına ilk katılımını gecen sene gerçekleştiren Multitek, yeni pazarlardaki başarısını ve hakimiyetini arttırmak için 2017 yılında Ortadoğu’da önde gelen iki fuara daha katılım sağladı. İlk ayak olarak 22-24 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen İntersec ve sonrasında ise 14-16 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Middle East Electricity fuarlarını başarılı olarak sonlandırdık. 

Fuarlarımızda son teknoloji olan IP İnterkom sistemlerimizi tekrar ziyaretçiler ile buluşturduk ve yeni eklediğimiz özelliklerimizi sunduk. IP İnterkom ürünlerimiz yalnızca ziyaretçilerin değil, aynı zamanda sektördeki diğer firmaların da büyük beğenisini kazandı.

Ortadoğu pazarında ilk defa görücüye çıkarttığımız VIP100-DELUX ürünümüz ve yeni geliştirdiğimiz IOS uygulamamız ziyaretçilerimizin gözdesi durumundaydı. DELUX ürünümüz hem gösterişli yeni tasarımı hem de ekstra özellikleri ile ayrılırken, fiyat olarak rekabetçi olması nedeni ile çok yoğun ilgi ile karşılaştı.

Akıllı ev oranında çok hızlı artış gerçekleştiren Orta Doğu ülkeleri, Multitek IP İnterkom ürünlerinin akıllı ev ve alarm fonksiyonlarıyla bütünleşmesinden ve kullanıcının bütün isteklerini tek bir ekrandan kontrol edilebilmesi yönünden çok kullanışlı ve hayat kolaylaştıran ürünler olarak nitelendirdiler.


Tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, seneye tekrardan yeni buluşlarımız ve ürünlerimizi tanıtmak için standımıza bekliyoruz.

ETİKETLER : multitek
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ