Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Erse Kablo Almanya / Hannover Messe Fuarı’na Katıldı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Mayıs 2017 - 198. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-05-31 14:04:51 eklenmiş ve 369 kez görüntülenmiştir.

Sektöre yön vererek zayıf akım kablo üreticileri arasında marka bilinirliğiyle fark yaratan Erse Kablo, 24-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen dünyanın önde gelen fuarlarından Almanya / Hannover Messe Fuarı’na katıldı. Erse İhracat Müdürü Ergun Çoban ve İhracat Müdür Yardımcısı Süleyman Afşın Keskin, dünyanın birçok ülkesinden gelen müşteri temsilci ve ziyaretçilerini 13.Hol ve B73 nolu Erse standında ağırladı.


Her yıl düzenlenen, bu yılki teması “Entegre Endüstri - Değer Yaratmak” olan Hannover Messe Fuarı’nda, Endüstri 4.0 ve akıllı fabrikalar konulu seminerler gündemdi. Sanayi ve endüstri çevrelerinin biraraya gelmesinde öncülük eden fuarda, 70 ülkeden 6 bin 500 firma katılımcı olup, 80 ülkeden 200 bin ziyaretçiye ürünler ve hizmetler sunuldu. 


Türkiye’den ise 183 Türk firması katılımcı oldu. Polonya, fuarda partner ülke olarak yer aldı. Fuarın açılışı Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Polonya Başbakanı Beata Maria Szydlo tarafından yapıldı. 


Erse Kablo olarak, bu önemli ve prestijli fuarda yer alarak, Erse markasını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekten gurur duyuyoruz. 


Ürün gamımız içinde yer alan koaksiyel, kumanda, sinyal kontrol, veri iletişim, lan kabloları, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, marin ve her tip özel kablo üretimimizle 40’tan fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla, pazardaki liderliğimizi korumaya ve ilerlemeye devam ediyoruz. 


Dünya pazarlarını yakından takip ederek global pazarlarda, uluslararası platformlarda ürün kalitemizle ve yarattığımız güven ile aktif bir rol alıyoruz. Hannover’de ziyarete gelen  değerli müşterilerimizi ve sektörün önde gelen temsilcilerini standımızda görmekten mutluluk duyduk.


Uluslararası birçok tanınmış firma ve projenin çözüm ortakları arasında yer alan Erse, zayıf akım kablo üretimiyle, ürün çeşitliliğiyle, müşteri memnuniyeti odaklı ve uluslararası hizmet kalitesiyle dünya pazarlarında önemli bir yere sahip.


ETİKETLER : erse kablo sektörel
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ