Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Erse Kablo 3.Havalimanı Projesine İmzasını Attı

Erse Kablo 3.Havalimanı Projesine İmzasını Attı
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ocak 2017 - 194. Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2017-02-04 14:07:36 eklenmiş ve 833 kez görüntülenmiştir.

Erse Kablo, projelerdeki başarısına bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Yolcu sayısı, kapladığı alan, terminal binası ve otoparkı başta olmak üzere, birçok alanda dünyanın en büyük havalimanı olması planlanan, İstanbul’daki 3.Havalimanı Projesinde,    Erse Kablo, projenin çözüm ortağı olarak tercih edilen markası olmuştur. Projede bulunan Yangın Alarm Sistemleri, Acil Anons Sistemleri ve Sinyalizasyon Sistemleri için; Erse Kablo’nun Ervital Yangına Dayanıklı Kabloları, Sinyal & Kontrol Kabloları ve Veri İletişim Kabloları tercih edilmiştir.


İstanbul 3.Havalimanı Projesi, Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon Ortak Girişim Grubu (OGG) tarafından, İstanbul/Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısındaki 76,5 km2 lik alanda, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine çıkabilecek terminali ile birbirinden bağımsız altı pist olarak planlanmıştır. İlk etabının 2018 yılının şubat ayında açılması planlanan 3.Havalimanına; günde 2 bin uçak iniş-kalkış yapılabileceği, dünyanın farklı noktalarında 350’den fazla destinasyona uçuşun gerçekleştirileceği, 250 hava yolu firmasına hizmet vereceği belirtilmiştir.


İstanbul’un yeni havalimanı projesinde yer almaktan büyük gurur duyduklarını belirten,     Erse Kablo Yurtiçi Pazarlama ve Satış Müdürü Fikret Akkurt “Ülkemiz için önemli bir yatırım olan bu önemli ve büyük projede yer almaktan gurur duyuyoruz. Pazarlama, satış proje ve müşteri ilişkilerinden oluşan ekibimizle beraber Türkiye’deki birçok önemli projeye, Erse marka zayıf akım kablolarımızla imzamızı atmaya devam ediyoruz.” dedi.


Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ